Pediatra Rybnik

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik

Genialny specjalista nie faszeruje antybiotykami cierpliwie odpowiada na pytania na każdej wizycie bada całe dziecko bardzo dokładnie
Opinia dodana przez: Anita

Przychodnia Nr 3
ks. Jana Pojdy 25
44-213 Rybnik

Polecam, niestety nie zdarzyło mi się mieć dobrych wspomnień związanych z lekarzami z publicznych przychodni. Panią doktor jak najbardziej polecam, kompetentna i uprzejma.
Opinia dodana przez: Basia

ulica Plac Wolności 13
44-200 Rybnik

Wspaniały lekarz godny polecenia zawsze ma czas dla pacjenta dobrze wyjaśnia sposób leczenia i robi wszystkie potrzebne badania
Opinia dodana przez: Mariola

Zawiszy Czarnego 50
44-210 Rybnik

lekarka bardzo dociekliwa, indywidualnie podchodzi do dziecka, godna polecenia

lekarz Rafał Woźnikowski

Pediatra, Lekarz medycyny ratunkowej

Barwna 18
44-218 Rybnik

Pan doktor wykonywał mi badania prenatalne w ciąży, bardzo miły uprzejmy, wszystko tłumaczył co widzi i co sie dzieje na monitorze USG. Mysle ze jak maluszek sie urodzi to bedzie pacjentem Pana Dr Woźnikowskiego:) Jestem zadowolona , polecam :)
Opinia dodana przez: Ewa
Najlepszy lekarz w całym Rybniku i Żorach nie ma lepszego moja mała myszka uwielbiam chodzić do Pani doktor. Żaden inny lekarz nie może ją zbadać bo płacze a do Pani doktor leci z uśmiechem i się kłuci że to jej Pani doktor. Każdemu życzę takiego lekarza jak Pani Ewa

Władysława Warneńczyka 16
44-200 Rybnik

Pediatra z prawdziwego zdarzenia!!! Oby więcej takich lekarzy było u nas. Zawsze pogodny, wzbudza zaufanie nie tylko rodziców ale przede wszystkim dzieci. Zdecydowanie polecam pana doktora. Mój syn ma już 15 lat i do dziś wspomina wizyty w Rybniku i Bytomiu ( dość dawno temu ) z uśmiechem.

Medikor

44-253 Rybnik

Nie znam lepszego,bardziej kompetentnego lekarza!!..i nie chodzi o propagandę,lecz o serce z jakim ten lekarz podchodzi do pacjentów.Nasza ostatnia wizyta była w 2005 roku,mieszkaliśmy wtedy w Żorach,ale żaden lekarz nie potrafił pomóc naszemu dziecku,wciąz były syropki,antybiotyki i szpital..tenże skończył się wraz z zapoczątkowaniem naszych wizyt u pana doktora..w między czasie zmieniliśmy adres zamieszkania,inni lekarze..i szczerze mówiąc nie pomogły pieniądze za wizyty prywatne..u tego lub innego lekarza..obecnie syn ma 13 lat,mieszkamy ...

44-200 Rybnik

dobry pediatra nie lekceważy przekroczonych ponad 100 - krotnie norm z badan krwi. Tak było w przypadku mojego syna. Prawie 2 miesiące chodziliśmy z synem do przychodni na ul. Orzepowickiej: powracające biegunki, bóle brzucha, stany podgorączkowe. Dwóch lekarzy, w tym pani Chmielińska,nieustannie diagnozowało jelitówkę: syropki, leki antywirusowe, zero kompleksowych badań. Poszliśmy prywatnie, badania za ciężkie pieniądze wykazały chorą wątrobę. Kiedy poszłam z koszmarnymi wynikami syna do pani Chmielińskiej skierowała mnie ...

Rybnik

Jestem bardzo zadowolona z dr. KRUPKI . Moja córka zawsze jest dokładnie zbadana . Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Alicja

Pediatrzy w Rybniku