Pediatra Rybnik

dr n. med. Barbara Kalemba

Gruntowa 43a
44-270 Rybnik

Zanim wyrażę opinie, najpierw opiszę sytuacje: Pani doktor nas zawołała, a kiedy weszliśmy była zajęta wpisywaniem czegoś do komputera i nie odpowiedziała na „dzień dobry” dziecka. Po chwili jak już oderwała się od komputera zwróciła się do dziecka z pytaniem jak się nazywa. Dziecko było przestraszone i zawstydzone, a Pani doktor nie miała zamiaru jakoś go przekonać do siebie, czekała tylko aż ja coś zrobię, żeby zechciał współpracować. Po przeprowadzeniu ...
Opinia dodana przez: Michał
Najlepszy lekarz w całym Rybniku i Żorach nie ma lepszego moja mała myszka uwielbiam chodzić do Pani doktor. Żaden inny lekarz nie może ją zbadać bo płacze a do Pani doktor leci z uśmiechem i się kłuci że to jej Pani doktor. Każdemu życzę takiego lekarza jak Pani Ewa

dr Mirosław Filec

Pediatra, Alergolog

Medikor

44-253 Rybnik

Najlepszy lekarz dzieciecy w Rybniku. Konkretny, rzeczowy, a co najważniejsze skuteczny. Najskuteczniejszy! Niejednokrotnie wyleczyl moja córkę, a ostatnio wnuczke.
Polecam z ręką na sercu.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Małgorzata Sadowska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Budowlanych 43a
44-217 Rybnik

Witam. Jesteśmy o wizycie u Pani Doktor i muszę przyznać, że jestem pod bardzo ogromnym POZYTYWNYM wrażeniem. Pani Doktor posiada ogromną wiedzę, wywiad przeprowadza w bardzo fachowy i zrozumiały dla rozmówcy sposób - zadaje konkretne pytania, nie sugerując odpowiedzi. Jest konkretna i rzeczowa - co może być mylnie odbierane jako nieuprzejmość. Po prostu Pani Doktor nie jest to typ cukierkowym, jednak uśmiecha się przez cały czas :) Przez całą wizytę ...

dr Iwona Chmielińska

44-200 Rybnik

dobry pediatra nie lekceważy przekroczonych ponad 100 - krotnie norm z badan krwi. Tak było w przypadku mojego syna. Prawie 2 miesiące chodziliśmy z synem do przychodni na ul. Orzepowickiej: powracające biegunki, bóle brzucha, stany podgorączkowe. Dwóch lekarzy, w tym pani Chmielińska,nieustannie diagnozowało jelitówkę: syropki, leki antywirusowe, zero kompleksowych badań. Poszliśmy prywatnie, badania za ciężkie pieniądze wykazały chorą wątrobę. Kiedy poszłam z koszmarnymi wynikami syna do pani Chmielińskiej skierowała mnie ...

dr n. med. Ludwik Stołtny

Władysława Warneńczyka 16
44-200 Rybnik

Wiele lat temu Pan Doktor wyleczył mnie z ciągłych angin i innych dolegliwości. Podczas gdy inni lekarze wypisywali antybiotyk za antybiotykiem, ten lekarz zaproponował leczenie, które naprawdę przyniosło mega rezultaty. Zawsze życzliwy, pogodny i wyczerpująco odpowiadał na pytania. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Barbara Gajos-Szymura

Cegielniana 20
Rybnik

TRAGEDIA to za mało powiedziane ... Syna bolało ucho . Nie został zbadany ponieważ baterie w latarce się rozładowały więc pani " doktor " stwierdziła że tak bez badania przepisze lekarstwo .
Izba przyjęć w Rydułtowach ....
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Tadeusz Sobański

Pediatra

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik

Genialny specjalista nie faszeruje antybiotykami cierpliwie odpowiada na pytania na każdej wizycie bada całe dziecko bardzo dokładnie
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Wiesława Bielawska

Wandy 17 lok. 15
44-217 Rybnik

Pani doktor przepisuje ciągle te same leki. Na wszystko. Pół roku leczyła córkę na alergię pokarmową a okazało się, że to gronkowiec! W ostatnim czasie swoim leczeniem syropkami i Zyrtekiem doprowadziła córkę do anginy i zapalenia oskrzeli. Niestety powikłania ciągną się już miesiąc a błąd Pani doktor naprawia inny lekarz.

lekarz Tomasz Krupka

Rybnik

Jestem bardzo zadowolona z dr. KRUPKI . Moja córka zawsze jest dokładnie zbadana . Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Alicja

Pediatrzy w Rybniku