dr Mirosław Filec

Alergolog, Pediatra

Najlepszy lekarz dzieciecy w Rybniku. Konkretny, rzeczowy, a co najważniejsze skuteczny. Najskuteczniejszy! Niejednokrotnie wyleczyl moja córkę, a ostatnio wnuczke. Polecam z ręką na sercu.

Polecam z ręką na sercu.

Nie znam lepszego,bardziej kompetentnego lekarza!!..i nie chodzi o propagandę,lecz o serce z jakim ten lekarz podchodzi do pacjentów.Nasza ostatnia wizyta była w 2005 roku,mieszkaliśmy wtedy w Żorach,ale żaden lekarz nie potrafił pomóc naszemu dziecku,wciąz były syropki,antybiotyki i szpital..tenże skończył się wraz z zapoczątkowaniem naszych wizyt u pana doktora..w między czasie zmieniliśmy adres zamieszkania,inni lekarze..i szczerze mówiąc nie pomogły pieniądze za wizyty prywatne..u tego lub innego lekarza..obecnie syn ma 13 lat,mieszkamy 1,5 godziny jazdy samochodem od miejsca gdzie przyjmuje pan doktor..i mocno zastanawiamy się czy nie bacząc na długość podróży wrócić...bo tylko ten lekarz sprawiał,że nasze dziecko po trzech dniach choroby było jak nowo narodzone..a co istotne z tego co pamiętam..tytułowani lekarze z Żor za wizytę prywatną(w ogóle nie przynoszącą jakiś wymiernych skutków)życzyli sobie podwójną stawkę..a pan doktor Filec zawsze skromnie,symbolicznie a jakże fachowo podchodził do schorzenia.Szczerze polecam,człowiek dusza..byc może nie zdaje sobie nawet sprawy z tego jak jesteśmy,byliśmy mu wdzięczni:)..Pozdrawiam

Świetny fachowiec, zna się na swojej pracy jak mało kto. Pan Filec jest kompetentnym lekarzem, ma fajne podejście do dzieci, dobrze leczy (jeśli nie potrzeba antybiotyku to na pewno go nie przepisze!). Dobrze tłumaczy rodzicom jak i kiedy podawac przepisane leki, poświęca wystarczająco dużo czasu na wizytę. Ktoś napisał, że jest opryskliwy- byłam świadkiem jednej takiej sceny- i na miejscu Pana Doktora wyprosiłabym tego rodzica z gabinetu za takie zachowanie,a Pan Filec bardzo grzecznie poprosił go o spokój. Opryskliwy był, ale rodzic! Pan Filec leczy moje dzieci, jedno z nich ...

Pan Filec leczy moje dzieci, jedno z nich jest bardzo często i ciężko chore- dzięki Panu Doktorowi nie trafiamy do szpitala(!),a przy schorzeniach mojego dziecka nie powinniśmy w zasadzie z niego wychodzic. Z pełna odpowiedzialnościa mogę polecic Pana Filca!

A ma ktoś może nowy nr.telefonu aby się zarejestrować do Pana doktor.Mam przyjechac do kontroli ale nie mogę się dodzwonic a naprawdę LEKARZ SUPER!! godny polecenia.

To najlepszy lekarz jakiego znam. Mam dwoje dzieci które chorują na astmę. Pan Filec ma indywidualne podejście do każdego pacjenta, jest bardzo życzliwy, moje dzieci za nim przepadają. Traktuje nas zawsze tak samo profesjonalnie, bez względu na to czy jesteśmy w publicznej przychodni czy też w gabinecie prywatnym. Jako jeden z nielicznych lekarzy woli odczulać dzieci, aby nie chorowały, a nie cieszyć się z tego że ma dużo chorych, małych pacjentów w prywatnym gabinecie.

bo dr Filec to nie tylko lekarz z powołania to również człowiek o wielkim sercu leczył przed laty dwóch moich synów kompetentny z prawdziwym poświęceniem i należytą uwagą zajmuje się pacjentem i co najważniejsze skutecznie leczy polecam

Lekarz jakich mało.Dziki niemu córka od roku nie miała zapalenia oskrzeli!Drogie Panie! Rok bez antybiotyku!Miałam do czynienia z kilkoma lekarzami o tej specjalizacji aż wreszcie dotarłam do Pana Filca.Profesjonalista,konkretny,miły,super podejście do dzieci,cenowo konkurencyjny,ale w swoim fachu BEZKONKURENCYJNY!Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Gorąco polecam dr Filca. Wyleczył moja córkę w ciagu kilku miesięcy z astmy oskrzelowej. Zawsze dziecko dobrze osłuchał, kilka razy tłumaczył sposób podawania leków. Jest konpetentnym lekarzem, takiego bym sobie zyczyła zawsze spotkać.

Lekarz mojej corki od 10lat.Naprawde go polecam!!!

Lekarz mojej corki od 10lat.Naprawde go polecam!!!

Leczę się u doktora od 1996r, zawsze trafna diagnoza jak i samo leczenie, szczerze polecam