Alergolog Rybnik

Medikor

44-253 Rybnik

A ma ktoś może nowy nr.telefonu aby się zarejestrować do Pana doktor.Mam przyjechac do kontroli ale nie mogę się dodzwonic a naprawdę LEKARZ SUPER!! godny polecenia.

Opinia dodana przez: Klaudia

Rybnik

Bardzo mądra i uczciwa lekarka. Gorąco polecam!

Bardzo mądra i uczciwa lekarka. Gorąco polecam!

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik

Polecam pania doktor. Ma tlumy pacjentow czekajacych w kolejce a mimo to podczas wizyty nie ponagla,zajmuje sie dzieckiem,rozmawia z nim. Wola dzieci po imieniu do gabinetu. Sam gabinet jak na mozliwosci poradni ma dopasowany do potrzeb dzieci:klocki,stoliczek z kredkami. Robi bardzo szeroki wywiad,zleca badania i dopiero podaje diagnoze.

św. Jana 5
Rybnik

Ja powiem tak Pani Doktor jest bardzo miła i przynajmniej potrafi omówić wszystko co jest ważne w wynikach i w leczeniu chory . Ja do Rybnika muszę dojechać aż z Jastrzębia Zdrój . I polecam tą Panią Doktor jest bardzo miła.

Opinia dodana przez: Vip danie_1980