dr Mirosław Filec

Alergolog, Pediatra

To najlepszy lekarz jakiego znam. Mam dwoje dzieci które chorują na astmę. Pan Filec ma indywidualne podejście do każdego pacjenta, jest bardzo życzliwy, moje dzieci za nim przepadają. Traktuje nas zawsze tak samo profesjonalnie, bez względu na to czy jesteśmy w publicznej przychodni czy też w gabinecie prywatnym. Jako jeden z nielicznych lekarzy woli odczulać dzieci, aby nie chorowały, a nie cieszyć się z tego że ma dużo chorych, małych pacjentów w prywatnym gabinecie.

Świetny fachowiec, zna się na swojej pracy jak mało kto. Pan Filec jest kompetentnym lekarzem, ma fajne podejście do dzieci, dobrze leczy (jeśli nie potrzeba antybiotyku to na pewno go nie przepisze!). Dobrze tłumaczy rodzicom jak i kiedy podawac przepisane leki, poświęca wystarczająco dużo czasu na wizytę. Ktoś napisał, że jest opryskliwy- byłam świadkiem jednej takiej sceny- i na miejscu Pana Doktora wyprosiłabym tego rodzica z gabinetu za takie zachowanie,a Pan Filec bardzo grzecznie poprosił go o spokój. Opryskliwy był, ale rodzic! Pan Filec leczy moje dzieci, jedno z nich ...

Pan Filec leczy moje dzieci, jedno z nich jest bardzo często i ciężko chore- dzięki Panu Doktorowi nie trafiamy do szpitala(!),a przy schorzeniach mojego dziecka nie powinniśmy w zasadzie z niego wychodzic. Z pełna odpowiedzialnościa mogę polecic Pana Filca!

polecam,uprzejmy ,oczytany potrafiacy wyjasnic co dolega dziecku

polecam,uprzejmy ,oczytany potrafiacy wyjasnic co dolega dziecku

Polecam. Jeden z lepszych lekarzy jakich znam.

Polecam. Jeden z lepszych lekarzy jakich znam.

Pan doktor jest ok. Fakt, że bardzo szybko przyjmuje dzieci w przychodni i czasem wydaje się, że w gabinecie trwało to zaledwie kilka minut, ale w tym czasie Pan doktor bardzo dokładnie bada dziecko wszystko wyjaśnia. POLECAM

jest lekarzem moich córek od lat i nie mogę narzekac...

jest lekarzem moich córek od lat i nie mogę narzekac...

Lekarz jakich mało.Dziki niemu córka od roku nie miała zapalenia oskrzeli!Drogie Panie! Rok bez antybiotyku!Miałam do czynienia z kilkoma lekarzami o tej specjalizacji aż wreszcie dotarłam do Pana Filca.Profesjonalista,konkretny,miły,super podejście do dzieci,cenowo konkurencyjny,ale w swoim fachu BEZKONKURENCYJNY!Polecam z pełną odpowiedzialnością.

lekarz jakich mało, poświęcony swojej pracy, cierpliwy, zawsze odbiera telefony od swoich pacjentów

Bardzo dobry lekarz. Z dokladnoscia tlumaczy jak podawac leki. bardzo cierpliwy i dokladny

Brak czasu dla pacjenta, opryskliwość,

Brak czasu dla pacjenta, opryskliwość,