lekarz Grażyna Chrząstek-Kowalska

Pani Doktorka jest niezwykle kompetentna, wyrozumiała, a co najważniejsze jej diagnoza jest zawsze prawidłowa, leczenie natomiast skuteczne. Pani Grażyna pracuje w przychodni od lat i jest gwarancją trafnego wyboru. W swoim podejściu do naszych milusińskich profesjonalna i stonowana. serdecznie polecam

Byłam z córką na bilansie, pani doktor świetnie podeszła do sprawy, córka się krępowała, natomiast pani doktor świetnie temu zaradziła, polecam z czystym sumieniem!!

Pani doktor zawsze pomoże nawet w najtrudniejszej sytuacji, jest bardzo miła i profesjonalna, fachowo zajmuje się pacjentem

Pani Doktor jest miła i sympatyczna dopóki nic złego się nie dzieje. Moje dziecko do roczku miało trzykrotnie wstrzymane szczepienia przez neurologa.Pomimo tego ,nie mieliśmy żadnych zaległości w szczepieniach,bo na każdej możliwej wizycie uzupełniane były braki,by nie odbiegać od ram kalendarza szczepień.Przed pierwszymi urodzinami wyrazilam swój niepokój,by podać na wizycie więcej niż jedną szczepionkę.Pielegniarka sugerowała,by od razu podać też mmr,który jest od 13 miesiąca.Nie zgodziłam się.Po tym szczepieniu trafiliśmy na tydzień do szpitala.Dziekuje tylko swojej intuicji,że odmówiłam wtedy podania dwóch szczepionek jednocześnie.Od tego czasu Pani doktor zrobiła się bardzo nie miła,nie odpowiadała nawet na dzień dobry.Stalismy się "antyszczepionkowcami".Chciałam tutaj zaznaczyć,że na początku nawet kupowaliśmy dodatkowe,zalecane szczepionki,dopóki dziecko nie wykazywało problemów neurologicznych.Niestety kiedy zaczęły się problemy pozostaliśmy sami ze wszystkim.Skonczylo się na zmianie przychodni.Mam żal do pani doktor za brak indywidualnego podejścia i wsparcia,a sztywne ramy kalendarza szczepień to główny wyznacznik pracy.

Pani,,Doktor" nie widzi zaropiałego gardła, na anginę przepisuje dziecku kropelki do oczu, zamiast antybiotyku. Dziecko 40 stopni gorączki pod wieczór miało, gdyby nie pomoc kompetentnego lekarza na wizycie prywatnej to dziecko wylądowałoby w szpitalu. Proponuje pani doktor zmienić okulary, albo dokładniej badać, bo jedyne co pani potrafi to wciskać dzieciom płatne szczepienia.

Polecam z czystym sumieniem - Pani doktor zawsze trafnie stawia diagnozę, zawsze wytłumaczy, ma zdrowy rozsądek, nie szasta antybiotykami i chętnie pomaga.

Nie jesteśmy zadowoleni z podejścia pani doktor a szczegolnie po informacji ze nie będziemy szczepic dziecka sugerujac nam ze jest tyle przychodni w Rybniku ze mamy sobie zmienic jezeli nam nie odpowoafa nieuprzejma zostawiła wszystko nie dokończyła bilansu i wyszła