super kompetentna rzeczowa i bardzo sympatyczna pani doktor jeszcze nie spotkałam tak wspaniałego lekarza bardzo mi pomogła nie mogłam zajśc w ciaze a dzieki niej mam 2 letniego synka bardzo polecam

Mogłam dzwonić do niej z każdą wątpliwością. Serdeczna, oaza spokoju. Na koniec dodam, że blisko 2 lata temu gratulowała mi - już na sali - z narodzin mojego synka :)

Kompetenta i rzeczowa. Zawsze uśmiechnięta i gotowa odpowiedziec na wszystkie pytania. Poświęca pacjentce dużo czasu. Podchodzi kompleksowo do problemów

-/.- .fd gkdt n5e8y8 6rdjn gnjer4 kv98wvn k0ofoaf kpdld m,ta fpisnfuws8orem jsfioa;d,m uiwk najuhf jmy65u8n jiuu8apfjfnh fr5aifjfb mjofpfh olhjhsar mjaosf,kd.