Ginekolog Położnik Zielonka

05-220 Zielonka

Zdecydowanie polecam tego Lekarza. Prowadzi moja ciaze, w razie watpliwosci zleca dodatkowe badania. Konkretny, mily a przede wszystkim cierpliwy. Polecam!!!!

lekarz Ewa Jakuczek kowalczyk

Ginekolog położnik, Ginekolog

05-220 Zielonka

Potwierdzam wcześniejsze opinie - pani dr jest bardzo ciepłą osobą, cierpliwą, każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu, ile dana osoba potrzebuje. Wszystko dokładnie tłumaczy, wyjaśnia, żadnego pytania nie pozostawia bez odpowiedzi, a przy tym jest niezwykle delikatna, dzięki czemu wizyty zawsze są przyjemne i zupełnie bezstresowe.

Opinia dodana przez: Natalia

Rafał Zdun

Zielonka

Lekarz, który patrzy na ilość PLN, a nie na jakość wizyty. Od lat byłam pacjentką i nie miałam do tej pory żadnych zastrzeżeń. Doktor Zdun prowadził moją ciążę od samego początku i wszystko byłoby ok, gdyby nie jego zachowanie w chwili przyjęcia mnie do szpitala w Wołominie. Pomimo, iż byłam jego pacjentką prywatną, nie zajął się mną w żaden nadzwyczajny sposób. W niedziele wieczorem przyjął mnie na patologię ciąży i po 22.00 zawinął się do domu. Rano zostałam wezwana na poródówkę i od godz 7.20 do godz. 19.00 usiłowali wywołać u mnie poród naturalny, co zalecił dr Zdun mówiąc "będziemy próbowali urodzić naturalnie" dał do zrozumienia, że będzie czuwał nad wszystkim. Byłam zdziwiona, że nie ma go w tym czasie w szpitalu, więc zadzwoniliśmy do niego, na co on powiedział, że on jest po dyżurze i musi odpocząć i tyle było rozmowy z nim. Nieważne, że duża masa dziecka (ponad 4200), nie ważne, że brak akcji porodowej itp. Mało tego... przez pierwsze dwie godziny musieliśmy wysłuchać narzekań i komentarzy Pana Ordynatora na samego Zduna i jego prywatne pacjentki, które tylko wywalają kasę na wizytę i niby opiekę nad ciążą, po czym trafiają tutaj i nagle po Zdunie ani śladu, podejmuje jakieś swoje decyzje dotyczące porodu i pacjentek, po czym znika ze szpitala w pogoni za pieniądzem i zrzuca całą odpowiedzialność na swoich kolegów z pracy i tu przyznaję całkowitą racje Panu Ordynatorowi. Nawet po porodzie nie zajrzał do mnie, pomimo iż leżałam prawie tydzień po cc, a Dziecko urodziło się z wrodzoną wadą, której "super lekarz Zdun" nie wykrył, pomimo comiesięcznych wizyt (wada jak najbardziej możliwa do wykrycia, szczególnie podczas USG 4D, które miałam wykonane trzy razy i NIC!!!). Także lekarz kiepski i równie kiepski sprzęt jakim dysponuje, lub też tak dokładnie bada, myśląc o tym, żeby szybciej, bo przecież kolejka pod drzwiami i świeży pieniądz u drzwi. Tak jak mówiłam, nie zainteresował się ani mną, ani moją Córeczką, która została przewieziona do Instytutu w Warszawie, o czym wiedział cały oddział, a jak zapewne się domyślam i sam Zdun wiedział, tylko po co się interesować, jak nikt mu za to nie zapłaci? Żenada i nic więcej. Nigdy więcej spotkania z tym człowiekiem.. STANOWCZO ODRADZAM!!

dr n. med. Ewa Surynt

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

05-220 Zielonka

Nie byłam umówiona do pani doktor, ale próbowałam się do niej dostać, ponieważ będąc w ciąży pojawiło się u mnie plamienie. To była moja pierwsza ciąża, więc zupełnie nie wiedziałam co powinnam zrobić i co takie plamienie oznacza. Niestety pani doktor, po tym jak zwróciłam się do niej z pytaniem (dzięki uprzejmości jednej z pacjentek, która pozwoliła mi wejść) odesłała mi z kwitkiem. Stwierdziła, że mają problemy z systemem, jest zmęczona i bliska płaczu i mnie nie przyjmie. Na pytanie co mam w takim razie zrobić, powiedziała, że jak mogę poczekać to powinnam zgłosić się w czwartek. Problem był taki, że nie wiedziałam czy mogę poczekać i co tak naprawdę się dzieje. Tak więc, pomimo moich nalegań i próśb, pani doktor pozostała nieubłagana i kazała mi wyjść. Trudno mi było powstrzymać łzy na taką obojętność wobec problemów pacjentów. Rozumiem, że można być zmęczonym, sfrustrowanym, ale trochę ludzkich odruchów lekarz powinien mieć. Nie przyszłam tam po receptę, tylko z pilną sprawą. A to, że była pilna wyszło mi u innego lekarza, który przyjął mnie na nieplanowaną wizytę tego wieczoru - diagnoza poronienie zatrzymane.

Opinia dodana przez: Magda

dr Ewa Niedbała

Ginekolog położnik, Ginekolog

05-220 Zielonka

super kompetentna rzeczowa i bardzo sympatyczna pani doktor jeszcze nie spotkałam tak wspaniałego lekarza bardzo mi pomogła nie mogłam zajśc w ciaze a dzieki niej mam 2 letniego synka bardzo polecam

SPZOZ Miejski Ośrodek Zdrowia
ulica Mickiewicza 18