lekarz Leszek Ostrowski

Bardzo polecam! Co najważniejsze wizyty nie są stresujące, można o wszystko zapytać. Doktor wszystko dokładnie wyjaśnia.

PANA OSTROWSKIEGO uwazam za PROFESJONALISTE .Odwiedzilam wielu lekarzy ginekologow i kazdy odprawial mie zkwitkkiem twierdzac ze dziecini miec nie bendziemy .P.DR.pokilku wizytach iroznych wykonanych badaniach dal nadzieje .UDALO sie dzis wlasnie urodzilam synka na ktorago czekalam wraz zmezem wiele lat .Uwazamy zmezem ze DR.OSTROWSKI jest wspanialym lekarzem bardzo kompetentnym .Zawsze mozna liczyc Ma ogromnom wiedze udowodnil ze jak sie jednak chce to mozna wiele zdzialac .Genialnym specjalista POLECAM kazdej kobiecie .DO konca swojego zycia bende WDZIECZNA P.DR.ze dzieki P.OSROWSKIEMU MAM ZDROWEGO syna .Nie zmienie juz P,DR na zadnego inego lekarza tak dlugo jak to bendzie mozliwe POLECAM ,POLECAM,POLECAM.

Byłam u kilku ginekologów ale ten zdecydowanie jest najlepszy. Sympatyczny, kompetentny, delikatny i mogę o wszystko spytać. Gorąco polecam.

dzis jestem szczesliwa mama 2 miesiecznej coreczki P OSTROWSKIEGO zZIELONKI mozemy wraz z mezem polecic kazdej kobecie z calego serca Mysle ze dla kazdego rodzica najwazniejsze jest zdrowie malenstwa Mysle ze kazda kobieta chciala by byc pod fachowa opieka lekarza ktory niczego nie z bagatelizuje zleci wszystkie potrzebne badania iwszystko sprawdzi tak aby sprawdzic stan zdrowia malenstwa P OSTROWSKI zawsze wyslucha wrazie obaw i niepokoju ktorych w czasie ciazy jest z reguly mnostwo zawsze dokladnie wyjasni NAwizytach mozna go o wszystko zapytac nie popedza mimo ze ma wiele pacjetek wyjacni Taki jest P OSTROWSKI Bardzo sie ciesze i dziekuje losowi ze dotakiego lekarza trafilam Mysle ze ma bardzo duza wiedze i jest bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie i pragnela bym zeby wiecej takich lekarzy bylo jak P OSTROWSKI DZIEKUJEMY ZMEZEM P OSTROWSKIEMU za zycie naszego malenstwa bo to dzieki P OSTROWSKIEMU nasza coreczka jest na swiecie cala i zdrowa POZDRAWIAM

Bylam pierwszy raz u dok. Ostrowskiego i jestem bardzo zadowolona.

Bylam pierwszy raz u dok. Ostrowskiego i jestem bardzo zadowolona.

Od 2006 roku jestem pacjentka P Osteowskiego na NFZ spotkalam sie z wieloma lekarzami z racji problemow ginekologicznych Dr jest bez wadpienia lekarzem z powolania odanym pacjentce jest SUPER fachwcem do tego bardzo mily inteligentny zpoczuciem humoru wizyty prowadzi w 100 procentach bez stresowo Dr OSTWOWSKI budzi zaufanie mozna sie zwrocic z kazdym problenem nie zostawi bez pomocy .Dzieki pomocy P Dr OSTOWSKIEGO zyje zaco bardzo jestem wdzieczna POLECAM P OSTROWSKIEGO kazdej kobiecie bez wachania jak by wszyscy lekarze mieli takie podejscie do pacjetow jak DR OSTROWSKI byloby NAPRAWDE SUPER szczesliwsze byly by rodziny POLECAM POLECAM POLECAM MARTA

Lekarz godny polecenia.Ciąże Blizniaczą dwuowodniową- dwukosmówkową wykrył już w 4 tygodniu.Przepisywał leki gdy byla taka potrzeba(silna migrena przez całe 9 miesięcy).Kierował na badania dotyczące zdrowia dzieci.Bardzo sympatyczny człowiek.Odbierał telfony gdy tylko dzwoniłam,jesli mialam jakiś problem.

Gorąco polecam Dr Ostrowskiego, przemiły lekarz, indywidualnie podchodzi do pacjenta. Prowadzi moją pierwszą ciąże, jak do tej pory jestem bardzo zadowolona, że znalazłam takiego lekarza. Na każdej wizycie wykonuje USG, poświęca tyle czasu ile tylko potrzebuję, doradza i kieruje na wszystkie niezbędne badania. Dziewczyny, jeżeli to wasza pierwsza wizyta, to tym bardziej polecam, będziecie zadowolone z profesjonalnego podejścia i nieskrępowanej atmosfery. Pozdrawiam.

Witam. Lekarz godny polecenia zawsze, przy nim czuje że każda ciąża przebiegnie idealnie, wie jak ma zemną rozmawiać aby uspokoić a czasem i powiedzieć do słychu. Dzięki niemu ponownie nabyłam zaufanie do mężczyz ginekologów.

Witam.

Polecam Doktora Ostrowskiego.Jest bardzo dobrym lekarzem.Wykrył u mnie już ciąże BLIŹNIACZĄ w 4 tygodniu,którą doprowadził do szczęśliwego rozwiązania.