lekarz Leszek Ostrowski

Witam Panie. Polecam dr. Ostrowskiego w 100% ponieważ wykrył w 12 tyg. ciąży poważną wadę. Nie zostawił mnie z problemem tylko pokierował i powiedział co mam dalej robic i gdzie dalej kontrolowac ciążę. po każdych kolejnych badaniach kazał do siebie dzwonic. Naprawdę lekarz godny polecenia.

Super ginekolog! Prowadził moją pierwszą ciążę - wykrył nadciśnienie tętnicze i odpowiednio wcześnie skierował mnie do szpitala. Chodziłam państwowo - co miesiąc USG, badania i rozmowa na każdy nurtujący mnie temat. Nie jest przesadnie słodki - co lubię - lekarz ma być konkretny i nie powinien zbytnio użalać się nad pacjentką. POLECAM!!!

Zadzwoniłam do lekarza w sobotę z nagłą sprawą i pytaniem czy zostanę przyjęta. Usłyszałam oschłe ,,sobota dzień święty". Lekarz, który upublicznił w internecie swój numer telefonu, który prowadzi prywatny gabinet, nawet nie zapytał z jakim problemem dzwonię. Zupełny brak zainteresowania pacjentką. Dla mnie to nie lekarz z prawdziwego zdarzenia.

Polecam WSZYSTKIM PANIOM:) Pół mojej rodziny wybrało akurat tego lekarza. Najpierw przyjmował w Wołominie, a teraz można zapisać się w Zielonce. Zawsze znajduje dla mnie czas:) Serdecznie polecam :)

Polecam WSZYSTKIM PANIOM:)

Świetny fachowiec, tylko czy któraś z Pań wie może co się dzieje z dr Ostrowskim? Nie mogę się od 3 tyg do niego dodzwonić. Byłam dziś na Kolejowej w Zielonce i pocałowałam klamkę. Telefon mam ten co na szyldzie i tutaj na tej stronie więc chyba nic się nie zmieniło... Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek informacje na ten temat to proszę o wsparcie.

Zdecydowanie polecam Pana Ostrowskiego. Jest miły,delikatny i przede wszystkim spełnia wszystkie role bycia ginekologiem. Pan Leszek jest jedynym lekarzem,któremu w 100% zaufałam. Wizyta u niego nie polega tylko na zbadaniu i wzięciu kasy.Z nim można porozmawiać bo zawsze doradzi,pomoże i do tego podniesie na duchu.Jestem na prawdę szczęśliwa,ze mogłam spotkać takiego prawdziwego lekarza z powołania jakim jest Pan doktor Leszek Ostrowski. Gorąco polecam wszystkim Paniom!!!!

Jestem barzdo zadowolona z wizyty u dr Ostowskiego mimo że była to wizyta na fundusz. Miła, fachowa porada, przy tym niesamowite zaangażowanie w problem pacjenta. Jestem pod wrażeniem. Podzielam opinie większości pacjentek które oceniły dr na 5.

Gorąco polecam, w pierwszej ciąży ( bliźniaczej ) lekarz do którego chodziłam ( dr Hadas ) nie wykrył połączeń między dziećmi a jak doszło do przedwczesnego porodu to nawet nie chciał ze mną rozmawiać. obecnie jestem w 8 miesiącu ciąży i dr Leszek Ostrowski jest nie oceniony gdyż udziela mi porad nawet telefonicznie. Wie jak najlepiej leczyć wszystkie dolegliwości w ciąży jest bardzo rzetelny i każdą pacjentkę traktuje bardzo indywidualnie. Ciepły i przemiły ginekolog. BARDZO GORĄCO POLECAM !!!

cudowny fachowiec poswienca wiele czasu pacjetce nie zostawia bez pomocy

cudowny fachowiec poswienca wiele czasu pacjetce nie zostawia bez pomocy

Bardzo gorąco polecam Dr.Leszka Ostrowskiego bardzo miły i delikatny lekarz,Byłam u p.doktora pierwszy raz i podobało mi się przyjemna atmosfera i poczucie intymności bardzo spokojny i skrupulatny co chodzi o badania i tłumaczenie zdjęci usg co mnie zadziwiło nigdy się z tym nie spotkałam naprawdę PIERWSZY lekarz z powołania z pewnością zostanę przy tyn Doktorze bo warto, Jeszcze raz bardzo gorąco polecam :):):):)