lekarz Leszek Ostrowski

WSPANIAŁY, SYMPATYCZNY LEKARZ DO KTóRGO MAM CAŁKOWITE ZAUFANIE. POLECAM KAżDEJ KOBIECIE :)

WSPANIAŁY, SYMPATYCZNY LEKARZ DO KTóRGO MAM CAŁKOWITE ZAUFANIE.
POLECAM KAżDEJ KOBIECIE :)

najlepszy przyjaciel kobiety...dzięki niemu jestem szczęśliwą matka.pozdrawiam i polecam

Zdecydowanie polecam. Świetny lekarz, rzetelny i kompetentny, niezwykle uprzejmy i delikatny. Pomaga w każdej sytuacji. Posiada ogromne doświadczenie i niecodzienną intuicję lekarza ginekologa. Ma bardzo zdrowe i indywidualne podejście do każdej pacjentki, dokładnie objaśni każdą dolegliwość zachowuje przy tym stoicki spokój, a tym samym uspokaja pacjentki. Najlepszy lekarz jakiego można sobie wybrać. Iwona.

Jestem bardzo zadowolona. Dr Ostrowski to naprawdę świetny lekarz i cudowny człowiek.

kompetentny i sympatyczny. Godny polecenia!!!

kompetentny i sympatyczny. Godny polecenia!!!

Polecam. Bardzo uprzejmy, zna się na rzeczy.

Polecam. Bardzo uprzejmy, zna się na rzeczy.

Bardzo dobry lekarz. Chodzę do niego już ponad 5 lat i to na NFZ zawsze miły i kopetentny . Naprawdę polecam

Lekarz oddany pacjentce. Polecam szczerze dr, prowadzi moją ciążę, odpowiada na moje watpliwości, doradza

Polecam z pełną odpowiedzialnością. Chodzę do dr Ostrowskiego od 13 lat. Jest rzetelny,kompetentny, odpowiedzialny zawsze udzieli rady chocby i przez telefon. Oceniłabym go na 10!

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz, z odpowiednim podejściem do kobiety. Każda wizyta, to miłe spędzenie czasu. Pacjent może czuć się podmiotowo, a nie przedmiotowo. POLECAM!!!