lekarz Leszek Ostrowski

super lekarz polecam dzięki niemu donosiłam ciąże mam ślicznego synka itp:)

super lekarz polecam dzięki niemu donosiłam ciąże mam ślicznego synka itp:)

Byłam pacjentką tego lekarza przez ok 10 lat. Byłam zadowolona przy prowadzeniu pierwszej ciąży. Niestety straciłam zaufanie w momencie kiedy nie wykrył sześciotygodniowej ciąży.

lekarz godny polecenia,miły,sympatyczny,rzeczowy,odpowiada na wszystkie pytania,budzi zaufanie, kompetętny.

Jestem bardzo mile zaskoczona. Byłam u Dr Ostrowskiego po raz pierwszy i jestem pod wrażeniem podejścia, uprzejmości, delikatności. Prywatni lekarze, do których dotychczas chodziłam nie dorastają do pięt dr Ostrowskiemu. Dodam, że byłam w Ząbkach przy Orlej oczywiście na fundusz. Polecam!!!

jedyny lek. gin. w moim życiu, który zna się na kobiecych sprawach. Dzięki niemu uniknęłam dalszego rozwoju wirusa hpv. Bo inni lekarze to najzwyczajniej olali. Obecnie jestem w 8 mies ciąży i do tej pory nie zawiodłam się na jego prowadzeniu i leczeniu. Polecam w 100%.

nie polecam, a raczej odradzam wszystkim kobietom w ciąży lekarz nie umie chyba korzystać z usg

robi dobre wrażenie. i na tym koniec. z czasem wychodzi, że nie przykłada się, nie słucha wywiadu, o wszystko trzeba się dopytywać, odpowiedzi są lakoniczne i świadczą o niedouczeniu. poza tym nie pracuje w żadnym ze szpitali i nie ma kontaktu z trudniejszymi przypadkami, co pozwala mi wątpic w jego kompetencje.

Wynikiem prowadzonej ciąży była bardzo poważna wada u dziecka. Do zdiagnozowania w trakcie wizyt jak się okazało wg lekarzy operujacych maleństwo. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, ale na pewno ten lekarz się do tego nie przyczynił, a wręcz przeciwnie. Gorąco przestrzegam, uważajcie lepszy psycholog niż ginekolog. No i można sie pośmiać (o zgrozo)!

OD 2006 ROKU JESTEM PACJENTKA P.OSTROWSKIEGO P.OSTROWSKI JEST LEKARZEM Z POWOLANIA CUDOWNYM CZLOWIEKEM ZDECYDOWANIE POLECAM

Do dr.Ostrowskiego mam spory kawałek drogi ale warto!!! Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z jego super podejścia,leczenia,porad telefonicznych,niesamowitych kompetencji oraz faktu, że ten lekarz napawa człowieka niesamowitym optymizmem! Gorąco polecam!!!