lekarz Ewa Nowocień-Chojnacka

Ginekolog

Przesympatyczna Pani Doktor, bardzo gorąco polecam każdej kobiecie! Kompetentna, dokładna, uprzejma,kontaktowa, do każdej osoby podchodzi indywidualnie i delikatnie. Nie spieszy się w czasie wykonywania badania, jest cierpliwa i zawsze znajdzie czas, odpowiada mądrze na każde pytania. Byłam dzisiaj u tej lekarz pierwszy raz w sprawach ginekologicznych, wykonywała mi USG i jestem bardzo z niej zadowolona. Następnym razem też pójdę do tej Pani Doktor:)

Przesympatyczna, uprzejma, kontaktowa... Szczerze polecam - prowadziłam u Niej całą ciążę. Mimo że chodziłam na NFZ byłam czułam się jak na wizytach prywatnych. Pani Doktor pamięta też swoje pacjentki w szpitalu :)

Bardzo mila i kompetentna pani doktor.polecam:)

Bardzo mila i kompetentna pani doktor.polecam:)

Pani doktor zastępuje ginekologa w moim ośrodku,trafiłam do niej w 37 tyg.Jestem z niej bardzo zadowolona.Miła, kontaktowa,osoba.Kompetentny lekarz.

Bardzo dobry lekarz, wizyta publiczna niczym wizyta prywatna, Pani Dr jest przesympatyczna, na wszystkie pytania cierpliwie odpowiada, nie czuje się dystansu i zakłopotania

nigdy wiecej tej lekarz. totalnie zignorowała opisywane prze mnie objawy, w połowie mojej ciązy poszła na urlop majac mnie w nosie. do porodu zero kontaktu. córka w wyniku licznych komplikacji urodzila sie 2 mce przed czasem. usg "połówkowe" u tej lekarz trwa minutę. NIE POLECAM.