lekarz Ewa Nowocień-Chojnacka

Ta lekarka to jakiś żart. Zapomniała o pacjentkach - dobra może się zdarzyć. Wizyty przepisane na najbliższy termin (2 tygodnie później), w dzień wizyty z rana okazuje się, że jednak szanownej doktorce nie pasuje już godzina wieczorna, bo za późno i żeby przyjść wcześniej w południe. Wtedy kiedy ludzie pracują. Udało się przepisać wizytę na 16. Jednak ta godzina również jaśnie pani nie pasuje, bo ona dzisiaj tylko do 13:00 pracuje. Następny termin za PONAD MIESIĄC. Nie polecam nawet największemu wrogowi takich lekarzy

Pani doktor jest na pewno bardzo miła osoba i to chyba tyle z zalet. Kompletnie nie radzi sobie z chorobami narządów kobiecych. Przez dwa lata nie zdiagnozowała choroby, mimo że chodzilam regularnie na wizyty, zgłaszałam za każdym razem niepokojące objawy. Po zmianie lekarza wystarczyły dwie konsultacje aby stwierdzono co się dzieje. Dodatkowo Pani doktor nie widziała na usg zmian chorobowych. Szkoda czasu i pieniędzy. Brak odpowiedzialności za ludzkie zdrowie.

Wspaniały lekarz, cudowna kobieta, przemiła. Wszystki tłumaczy, odpowiada na pytania. Czułam się komfortowo i nie bałam sie pytać jak niektorych lekarzy bo czasem mają taką minę ze od razu strach sie odezwać. Pani Ewa cały czas uśmiechnięta. Polecam!!!!

Polecam wszystkim. Profesjonalne podejście do pacjenta. Miła i przyjazna atmosfera, nawet w czasie pandemii. Pani doktor przyjmuje również w Orońsku, koło Radomia.

Polecam wszystkim.
Profesjonalne podejście do pacjenta.
Miła i przyjazna atmosfera, nawet w czasie pandemii.
Pani doktor przyjmuje również w Orońsku, koło Radomia.

Przesympatyczna, uprzejma, kontaktowa... Szczerze polecam - prowadziłam u Niej całą ciążę. Mimo że chodziłam na NFZ byłam czułam się jak na wizytach prywatnych. Pani Doktor pamięta też swoje pacjentki w szpitalu :)

Bardzo mila i kompetentna pani doktor.polecam:)

Bardzo mila i kompetentna pani doktor.polecam:)

Przesympatyczna Pani Doktor, bardzo gorąco polecam każdej kobiecie! Kompetentna, dokładna, uprzejma,kontaktowa, do każdej osoby podchodzi indywidualnie i delikatnie. Nie spieszy się w czasie wykonywania badania, jest cierpliwa i zawsze znajdzie czas, odpowiada mądrze na każde pytania. Byłam dzisiaj u tej lekarz pierwszy raz w sprawach ginekologicznych, wykonywała mi USG i jestem bardzo z niej zadowolona. Następnym razem też pójdę do tej Pani Doktor:)

nigdy wiecej tej lekarz. totalnie zignorowała opisywane prze mnie objawy, w połowie mojej ciązy poszła na urlop majac mnie w nosie. do porodu zero kontaktu. córka w wyniku licznych komplikacji urodzila sie 2 mce przed czasem. usg "połówkowe" u tej lekarz trwa minutę. NIE POLECAM.

Pani doktor zastępuje ginekologa w moim ośrodku,trafiłam do niej w 37 tyg.Jestem z niej bardzo zadowolona.Miła, kontaktowa,osoba.Kompetentny lekarz.

Bardzo dobry lekarz, wizyta publiczna niczym wizyta prywatna, Pani Dr jest przesympatyczna, na wszystkie pytania cierpliwie odpowiada, nie czuje się dystansu i zakłopotania