lekarz Ewa Nowocień-Chojnacka

Ginekolog

Wspaniały lekarz, cudowna kobieta, przemiła. Wszystki tłumaczy, odpowiada na pytania. Czułam się komfortowo i nie bałam sie pytać jak niektorych lekarzy bo czasem mają taką minę ze od razu strach sie odezwać. Pani Ewa cały czas uśmiechnięta. Polecam!!!!

Polecam wszystkim. Profesjonalne podejście do pacjenta. Miła i przyjazna atmosfera, nawet w czasie pandemii. Pani doktor przyjmuje również w Orońsku, koło Radomia.

Polecam wszystkim.
Profesjonalne podejście do pacjenta.
Miła i przyjazna atmosfera, nawet w czasie pandemii.
Pani doktor przyjmuje również w Orońsku, koło Radomia.

Przesympatyczna Pani Doktor, bardzo gorąco polecam każdej kobiecie! Kompetentna, dokładna, uprzejma,kontaktowa, do każdej osoby podchodzi indywidualnie i delikatnie. Nie spieszy się w czasie wykonywania badania, jest cierpliwa i zawsze znajdzie czas, odpowiada mądrze na każde pytania. Byłam dzisiaj u tej lekarz pierwszy raz w sprawach ginekologicznych, wykonywała mi USG i jestem bardzo z niej zadowolona. Następnym razem też pójdę do tej Pani Doktor:)

Przesympatyczna, uprzejma, kontaktowa... Szczerze polecam - prowadziłam u Niej całą ciążę. Mimo że chodziłam na NFZ byłam czułam się jak na wizytach prywatnych. Pani Doktor pamięta też swoje pacjentki w szpitalu :)

Bardzo mila i kompetentna pani doktor.polecam:)

Bardzo mila i kompetentna pani doktor.polecam:)

Pani doktor zastępuje ginekologa w moim ośrodku,trafiłam do niej w 37 tyg.Jestem z niej bardzo zadowolona.Miła, kontaktowa,osoba.Kompetentny lekarz.

Bardzo dobry lekarz, wizyta publiczna niczym wizyta prywatna, Pani Dr jest przesympatyczna, na wszystkie pytania cierpliwie odpowiada, nie czuje się dystansu i zakłopotania

nigdy wiecej tej lekarz. totalnie zignorowała opisywane prze mnie objawy, w połowie mojej ciązy poszła na urlop majac mnie w nosie. do porodu zero kontaktu. córka w wyniku licznych komplikacji urodzila sie 2 mce przed czasem. usg "połówkowe" u tej lekarz trwa minutę. NIE POLECAM.