Ginekolog Radom

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ Mediks Sp. z o.o.
ul. Mireckiego 10
26-610 Radom

Wreszcie trafiłam na wspaniałego lekarza kompetencja, fachowość,rzeczowość i podejście do pacjenta zasługuje na miano wspaniałego lekarza również za otwartość.
Polecam

Polecam

ENDOMED
ks. prof. Włodzimierza Sedlaka 4/6/8
26-600 Radom

Z polecenia koleżanek prowadzę u Pana Dr ciążę - mogę tylko potwierdzić opinie, że jest to najlepszy ginekolog na jakiego natrafiłam. Dr Iwaniuk jest bardzo cierpliwy, życzliwy, a co najważniejsze kompetentny w swojej dziedzinie. Każdemu polecam Pana doktora, oby więcej takich lekarzy z powołania :)
Ania

Heleńska
26-600 Radom

Polecam! Polecam! I jeszcze raz polecam! Szybko wykrył, że coś był nie tak, zlecił badania przepisał leki i WYTŁUMACZYŁ! Mogłam dzwonić nawet w niedzielę.
Jestem zdrowa i zadowolona!

Jestem zdrowa i zadowolona!

Opinia dodana przez: Pacjentka

26-600 Radom

dzięki dr Czekańskiemu mam dwóch wspaniałych synów. odrzuca ode mnie jakiekolwiek obawy. Po ostatnich problemach i wizytach u profesorów gdzie wszyscy radzili mi usunąć macicę wróciłam do niego i bardzo dobrze zrobiłam. Wszystko mam na miejscu. Żałuję , że go "zdradziłam", więcej tego nie zrobię. To wspaniały lekarz.

Gabinety Lekarskie USG. Anna, Paweł Kucharscy
Sienkiewicza 32
Radom

Lekarz godny polecenia. chodzę do niego od prawie 8 lat. Prowadził moje dwie ciąże i mimo, iż przy pierwszej panikowałam nigdy nie pozostawał obojętny wobec moich obaw. Polecałam go koleżanką i również były zadowolone.

Opinia dodana przez: Anna

Specjalistyczne gabinety ginekologiczne GRAVMED
Żeromskiego 64
26-600 Radom

Najlepszy ginekolog w Radomiu! a poza tym nie zdziera za prywatną wizytę jak każdy inny. jeśli ma jakiekolwiek wątpliwości to robi wszystkie kompleksowe badania

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

cudowny lekarz i człowiek dzięki niemu urodziłam zdrową córeczke polecam z całego serca!

MAXMED Radom
ulica Osiedlowa 9
26-600 Radom

Bardzo polecam Pana Mateusza. Super lekarz zawsze znalazł czas nawet w nocy gdy poród się już zaczol odebrał telefon i był bardzo miły.

Gabinety Lekarskie i USG
Radom ul.Szewska5

konkretna i fachowa lekarka :) oby wiecej takich

konkretna i fachowa lekarka :) oby wiecej takich

Jestem pacjentką doktora Szymczyka od kilkunastu lat. Złego słowa nie powiem. Kompetentny, rzeczowy zawsze wszystko objaśnia. To On wykrył u mnie że dr Z... niedokładnie wykonał zabieg łyżeczkowania i trzeba było wykonać zabieg jeszcze raz.
Dziś dr Szymczyk prowadzi moją ...

Dziś dr Szymczyk prowadzi moją ciążę i oby tak było do szczęśliwego rozwiązania. Z czystym sumieniem polecam!

Opinia dodana przez: Magdalena