Ginekolog Radom

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ Mediks Sp. z o.o.
ul. Mireckiego 10
26-610 Radom

Wreszcie trafiłam na wspaniałego lekarza kompetencja, fachowość,rzeczowość i podejście do pacjenta zasługuje na miano wspaniałego lekarza również za otwartość.
Polecam

Polecam

ENDOMED
ks. prof. Włodzimierza Sedlaka 4/6/8
26-600 Radom

Z polecenia koleżanek prowadzę u Pana Dr ciążę - mogę tylko potwierdzić opinie, że jest to najlepszy ginekolog na jakiego natrafiłam. Dr Iwaniuk jest bardzo cierpliwy, życzliwy, a co najważniejsze kompetentny w swojej dziedzinie. Każdemu polecam Pana doktora, oby więcej takich lekarzy z powołania :)
Ania

Ania

Heleńska
26-600 Radom

Polecam! Polecam! I jeszcze raz polecam! Szybko wykrył, że coś był nie tak, zlecił badania przepisał leki i WYTŁUMACZYŁ! Mogłam dzwonić nawet w niedzielę.
Jestem zdrowa i zadowolona!

Jestem zdrowa i zadowolona!

Opinia dodana przez: Pacjentka

26-600 Radom

dzięki dr Czekańskiemu mam dwóch wspaniałych synów. odrzuca ode mnie jakiekolwiek obawy. Po ostatnich problemach i wizytach u profesorów gdzie wszyscy radzili mi usunąć macicę wróciłam do niego i bardzo dobrze zrobiłam. Wszystko mam na miejscu. Żałuję , że go "zdradziłam", więcej tego nie zrobię. To wspaniały lekarz.

Gabinety Lekarskie USG. Anna, Paweł Kucharscy
Sienkiewicza 32
Radom

Lekarz godny polecenia. chodzę do niego od prawie 8 lat. Prowadził moje dwie ciąże i mimo, iż przy pierwszej panikowałam nigdy nie pozostawał obojętny wobec moich obaw. Polecałam go koleżanką i również były zadowolone.

Opinia dodana przez: Anna

Specjalistyczne gabinety ginekologiczne GRAVMED
Żeromskiego 64
26-600 Radom

Najlepszy ginekolog w Radomiu! a poza tym nie zdziera za prywatną wizytę jak każdy inny. jeśli ma jakiekolwiek wątpliwości to robi wszystkie kompleksowe badania

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

cudowny lekarz i człowiek dzięki niemu urodziłam zdrową córeczke polecam z całego serca!

MAXMED Radom
ulica Osiedlowa 9
26-600 Radom

Doktor jakich mało, anioł nie człowiek. To właśnie taki lekarz powinien być, jak dr, ciecierski, polecam w 1000000%najlepszy lekarz pod słońcem. Wizyta u niego i badania bezstresowe rewelacja.

Opinia dodana przez: Kanonim

Jestem pacjentką doktora Szymczyka od kilkunastu lat. Złego słowa nie powiem. Kompetentny, rzeczowy zawsze wszystko objaśnia. To On wykrył u mnie że dr Z... niedokładnie wykonał zabieg łyżeczkowania i trzeba było wykonać zabieg jeszcze raz.
Dziś dr Szymczyk prowadzi moją ciążę i oby tak było do szczęśliwego rozwiązania. Z czystym sumieniem polecam!

Opinia dodana przez: Magdalena

Gabinety Lekarskie i USG
Radom ul.Szewska5
26-600 Radom

Chodziłam do pani doktor na początku pierwszej ciąży i byłam z niej bardzo zadowolona i polecam wszystkim, którzy szukają fachowej porady i diagnozy...
jak by nie fakt ze musiałam płacić za wszystkie badania to pewnie bym kontynuowała wizyty u pani doktor, no ale niestety nie było mnie na to stać:-(
Ale lekarz naprawdę godny polecenia

Ale lekarz naprawdę godny polecenia