lekarz Aleksander Ananicz

3,6
3,2
3,4
3,4

Dr Ananicz to osoba bardzo sympatyczna lecz szalenie roztrzepana... Po niejednokrotnym godzinnym lub dwugodzinnym oczekiwaniu na swoja kolej wizyta trwala okolo 5 minut.Wyczuwalny totalny brak czasu dla pacjentki,byle kolejna i kolejna.Brak dokladnego wytlumaczenia co i jak?Jesli zadasz pytanie to wygralas odpowiedz,jesli nie to trudno.Ceny bardzo wygorowane-mozna wyczuc,ze chodzi glownie o to. Pozdrawiam

SZCZERZE POLECAM TEGO LEKARZA! PROWADZIŁ MOJĄ PIERWSZĄ CIĄŻĘ, BYŁ PRZY PORODZIE MOJEGO SYNKA. TERAZ PROWADZI MOJA DRUGĄ CIĄŻĘ. NA BADANIE USG MOGŁAM ZABRAC NIE TYLKO MĘŻA, ALE I SYNKA, KTÓRY BYŁ ZACHWYCONY, ŻE PAN DOKTOR POKAZAŁ MU JEGO SIOSTRZYCZKĘ:)- BYŁ BARDZO MIŁY I DOKŁADNIE WSZYSTKO TŁUMACZYŁ MOJEMU SYNKOWI. OWSZEM "GADA JAK NAKRĘCONY" ALE TO UWAŻAM ZA JEGO ATUT. LEPIEJ DUŻO MÓWIĆ NIŻ ZMUSZAĆ PACJENTKĘ BY SIĘ WSZYSTKIEGO DOMYŚLAŁA! KARTY PACJENTEK TEŻ PROWADZI. ZDECYDOWANIE GODNY POLECENIA!

KARTY PACJENTEK TEŻ PROWADZI.
ZDECYDOWANIE GODNY POLECENIA!

cudowny człowiek,pasjonat swojej profesji,profesjonalny,dokładny,przemiły człowiek,pełen ciepła i życzliwości,świetny specjalista,kazda pacjentka jest dla niego wyjątkowa,polecam!!!!warto czekac w długiej kolejce zeby móc obcowac z tym wyjątkowym lekarzem

Najlepszy lekarz w Radomiu,mój od 10 lat,prowadził obie moje ciąże w tym jedna cesarkę przeprowadził.Polecam!!!!!!!

uwazam ze moglby być bardziej drobiazgowy w wyjaśnianiu pacjentowi drobiazgów z diagnozy czy metody leczenia. Uważam też ze cena wizyty jest zbyt wysoka USG powinno byc w cenie wizyty tym bardziej ze aparatura USG stanowi część wyposażenia gabinetu.

Swietny lekarz, ale rowniz bardzo mily czlowiek. Zawsze mozliwy kontakt telefoniczny.Na kazde pytanie udziela kompleksowej odpowiedzi. Prowadzil moje dwie ciaze. Pierwsza przebiegala ksiazkowo, lecz z gruga byly na poczatku male problemy. Dzieki szybkiej konsultacji telefonicznej i szybkiej wizyty donosilam ciaze i urodzilam zdrowe dziecko.

Pan doktor uwielbia leczy prywatnie pacjentki, problem powstaje w momencie leczenia panstwowego. Kpi sobie z nich w obecnosci innych lekarzy zwalajac cala wine na kobiete w ciazy. Nie potrafi dokladnie zdiagnozowac i podac ewentualnego leczenia. Straszy mamy ze ciaza jest w zlym stanie. Po konsultacji z innymi lekarzami okazuje sie ,ze nie mial racji. Nie polecam chyba ze ktos ma worek pieniedzy.

Polecam jak najbardziej:)Szczególnie przy prowadzeniu ciąży. Pozdrowionka:)

Polecam jak najbardziej:)Szczególnie przy prowadzeniu ciąży. Pozdrowionka:)

Lekarz bardzo miły, uśmiechnięty, z pewnością nie czuje się skrępowania w jego gabinecie. Choć faktycznie muszę przyznać, że bywa roztargniony i czasem trzeba pytać dwa razy ale ja jednak jestem z niego zadowolona. Podczas badania usg zwraca uwagę na wszystko.

Doktor prowadził moją ciążę zdecydowanie nie polecam dopóki nie było problemu Pan dr. był miły, ale jak pojawił się na koniec ciąży problem i trafiłam do szpitala to udawał że mnie nie zna. Zdecydowanie nie polecam