lekarz Aleksander Ananicz

Polecam jak najbardziej:)Szczególnie przy prowadzeniu ciąży. Pozdrowionka:)

Polecam jak najbardziej:)Szczególnie przy prowadzeniu ciąży. Pozdrowionka:)

Sympatyczny ,dobrze poprowadził ciążę.Niestety żle założył spiralę.Ilość pacjentek jest ogromna,a pośpiech to zły doradca!Po założeniu powinien wykonać usg ,sprawdzić czy jest ok.Cud że nie zaliczyłam wpadki dzięki doktorowi,350zł poszło do śmieci!!!!

Najlepszy lekarz w Radomiu,mój od 10 lat,prowadził obie moje ciąże w tym jedna cesarkę przeprowadził.Polecam!!!!!!!

Odradzam tego lekarza, prowadził moją ciążę bez rewelacji, ale jak doszło do porodu, to nie miał czasu się mną zająć, choć był wtedy w szpitalu. Po porodzie nawet do mnie nie zajrzał. Chodzi z wiecznie przyklejonym uśmiechem na twarzy, ale to wszystko. Nie ma czasu dla pacjentki, wiecznie się spieszy. Kasę bierze nawet jak przyjmuje w szpitalu, na szpitalnym sprzęcie.

Serdecznie polecam tego lekarza, nie zmienię go nigdy!!

Serdecznie polecam tego lekarza, nie zmienię go nigdy!!

Czy któras z Was wie gdzie dr Ananicz przyjmuje panstwowo? Wizyty prywatne zbyt duzo kosztuja

Czy któras z Was wie gdzie dr Ananicz przyjmuje panstwowo?
Wizyty prywatne zbyt duzo kosztuja

Owszem jest miły uprzejmy ale zdecydowanie za mało czasu poświęca swoim pacjentką. Mając ostry ból nerek i dzwoniąc do niego powiedział że ma urlop i teraz nie jego problem następnie na cały tydzień wyłączył telefon. jest kompetentny ale zbyt zaganiany, ale polecam..

jest miły dobrze leczy tylko za pieniądze

jest miły dobrze leczy tylko za pieniądze

Dobry lekarz prowadzi moją drugą ciąże ale za wszystko trzeba płacić i to niemało,szkoda że badania tyle kosztują!

nie polecam.bylam w ciazy i dostalam silnych boli brzucha,pojechalam do szpitala-stwierdzili poronienie.zadzw do tego doktora-prowadzil mi ciaze-czy mnie przyjmnie,odmowil,choc jescze przyjmowal.wiec po co na kazdje wizycie z idiotycznym przyklejonym usmiechem powtarzal,ze jakby co sie dzialo to zawsze pomoge???no widac jak pomogl!!fakt,pomogl w jednym-w oczyszczeniu portfela z pieniedzy!!!a tak naprawde to pomogl mi lekarz na nfz (ze szpitala na tochtermana),ktoremu nawet zlotowki nie dalam i podszedl do mnie naprawde z sercem.nie polecam tego konowala.