lekarz Aleksander Ananicz

Polecam miły lekarz znający się na rzeczy, bardzo delikatny.

Polecam miły lekarz znający się na rzeczy, bardzo delikatny.

Bardzo uprzejmy i kompetentny, ale mam wrażenie że nie ogarnia czasem tych wszystkich pacjentek ponieważ ma ich całą rzesze.

Swietny lekarz, ale rowniz bardzo mily czlowiek. Zawsze mozliwy kontakt telefoniczny.Na kazde pytanie udziela kompleksowej odpowiedzi. Prowadzil moje dwie ciaze. Pierwsza przebiegala ksiazkowo, lecz z gruga byly na poczatku male problemy. Dzieki szybkiej konsultacji telefonicznej i szybkiej wizyty donosilam ciaze i urodzilam zdrowe dziecko.

bardzo miły lekarz, prowadził moje dwie ciąże i za każdym razem byłam bardzo zadowolona, zleca dużo badań co powodowało ,że zawsze wychodziłam od niego w przeświadczeniu że wszystko będzie ok.

zle opisał usg, nie zauważył, że dziecko przestało się rozwijać

zle opisał usg, nie zauważył, że dziecko przestało się rozwijać

Korzystałam z wizyt prywatnych lekarza i wszystkim polecam mimo, że poroniłam dzieciątko dalej będę chodzić do Niego. Miły i konkretny człowiek, chyba jedyny lekarz który, bada piersi.

Dr Ananicz prowadził moją ciążę od samego początku. W razie jakiś problemów można do niego zadzwonić i spytać się czy jest czym się martwić. W razie problemów szybko wyznacza wizytę. Wzbudza zaufanie. Polecam.

doktor prowadzil mi ciaze. jak wszystko bylo z ciaza ok. to i lekarz byl mily i usmiechniety. ale jak sie pojawily problemy, to nie potrafil zaradzic i zarazem stal sie gburowaty i nawet nie chcial przyjac bez zapisu. stracilam ciaze, niestety:(

Świetny lekarz ,miły i z prawdziwego zdarzenia przedewszystkim,,polecam!!!!;)

Świetny lekarz ,miły i z prawdziwego zdarzenia przedewszystkim,,polecam!!!!;)

Kompetentny,delikatny,taktowny można wyliczać bez końca ...polecam!

Kompetentny,delikatny,taktowny można wyliczać bez końca ...polecam!