lekarz Mieczysław Szatanek

USG, Ginekolog

3,7
3,9
3,7

lecze sie u doktora ponad trzy lata i jestem bardzo zawowolona, robil mi laparoskopie i po operacji bardzo sie interesowal moja osoba, odwiedzal mnie codziennie na sali szpitalnej i po operacji tez bardzo zainteresowany moim samopoczuciem... co prawda ma bardzo specyficzne poczucie humoru, ale jest szczery i nie owija w bawelne.... mam pco i podszedl bardzo profesjonajnie do mojej choroby... inni lekarze a nie bylo ich malo robili ze mnie krolika doswiadczalnego a on zanim przepisal mi jakiekolwiek leki zrobil serie badan i dopiero po ich analizie przepisal tabletki, ktore pomogly... wspanialy czlowiek i lekarz... dba o swoje pacjentki i nie leci na kase... jak musialam miec codziennie usg i powiedzialam mu ze nie dam rady z powodu braku finansow to kazal i tak przyjezdzac i nie wzial nawet zlotowki - mialam usg co dwa dni przez ponad dwa miesiace... polecam!!! najlepszy ginekolog w radomiu!!!

Jeden z najlepszych lekarzy w Radomiu. Ogromna wiedza, trafna diagnoza i skuteczne leczenie to właśnie dr. Szatanek. Odpowiada na wszystkie zadane pytania. Delikatny i miły, nie zamieniłabym na żadnego innego. Polecam Pana doktora

śmiać mi się chce jak czytam niektóre wywody. Lekarz, który przyjmuje w gabinecie prywatnym nie jest naszą własnością!!! a czasami w ten sposób traktujemy lekarzy. 80 zł za wizytę to jest śmieszna kwota biorąc pod uwagę ceny lekarzy z mniejszym doświadczeniem. Dr Szatanek jest przesympatyczny, wizyty u niego to sama przyjemność, jest kompetentny i rzeczowy, podczas badania rozluźnia atmosferę żartami. Jak ktoś ma problem z poczuciem humoru to może mu się nie spodobać. Jeśli jest taka potrzeba przyjmuje o 21 lub w niedzielę tak jak było w moim przypadku. I nie miało znaczenia dla niego, że dopiero wrócił z podróży. Polecam!!!!

Lekarz bardzo dobry. Małomówny, ale rzeczowy. Polecam wszystkim. Ładny gabinet w prawdzie w warunkach domowych, ale widać nie potrzeba doktorowi więcej. Leczę się od niedawna, ale myślę,że przy tym doktorze już zostanę.

Dla mnie Najlepszy lekarz na świecie - Jemu zawdzięczam życie.. Jest wspaniałym specjalistą..i bardzo miłym, dobrym człowiekiem ..DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE

Doktor jest wspaniałym fachowcem. Doskonale zajmował sie mna w czasie trwania obu moich ciąż. Teraz odnowił gabinet, ma nowe usg 4d. Mam nadzieje ze po tym jak został ordynatorem dalej bedzie przyjmował prywatnie. Nikomu innemu bym nie zaufała

Jestem pacjentką od okolo 5 lat. Uważam że jest wmiarę ok i na przestrzeni lat stwierdzam że jak każdy czlowiek ma lepsze i gorsze dni. Ogólnie jestem zadowolona, co do gabinetu to rzeczywiście nie wygląda za specjalnie-ale nie idzie się tam przecież na randkę.Sam lekaż na poczucie humoru- czasem specyficzne,które traktuję z przymrozeniem oka. Na pewno stara się rozładować atmosferę, wyci,ąga też pomocną dłoń przy wstawaniu z fotela po badaniu, a to mioły gest. Z pewnościa jest malomówny - przydało by się mniej żartów a wiecej rozmowy o leczeniu,skutkach, przyczynach itp...
Zawiód mnie tylko raz, kiedy obiecał być przy porodzie a potem wykręcił sie barkiem czasu. Dodam że poród był z komplikacjami i trwał ponad 13 h więc można bylo wpaść choć na chwilę.
Nosiłam sie z zamiarem zmiany lekarza byłam uż u 2,ale nie byłam zadowolona. Może ktoś mi poleci jakiegoś dobrego lekarza?

Przez tel dostalam informacje ze wizyta kosztuje 100zl gdy przyszlo do placenia uslyszalam 200zl. Gdy zapytalam dlaczego tak drogo powiedzial ,,przeciez godzine na pania zmarnowalem,, (wizyta trwala ok.40min) przebadal kompleksowo to fakt ale nie polecam. Dostalam jeszcze komplet badan do wykonania za kilkaset zl, zrezygnowalam, zrobilam wiekszosc na kase chorych.

Wspaniały lekarz, godny zaufania i polecenia.Świetny fachowiec w swojej dziedzinie. Czasem małomówny i żartobliwy w jednym. Trochę specyficzne poczucie humoru, którym próbuje rozładować napięcie w czasie badania. O wszystkim pamięta, zleca duzo dodatkowych badań, które potem skrupulatnie analizuje. O wszystkim informuje w sposób zwięzły, jest serdeczny i cierpliwy. Dodam, że był moim lekażem prowadzącym w czasie ciąży, na moją prośbę był przy porodzie (cesarka) i nie wział za to nawet złotówki- a był tam jako "drugi lekarz"Gorąco polecam. to naprawdę równy gość.

Leczyłam się u dr Szatanka prawie 10 lat.Teraz postanowilam zmienic lekarza.Oto powody:wizyty są dosyc drogie co do zakresu informacji jakie uzyskiwałam('wyniki z cytologii do odbioru za tydzien'-to wlasciwie wszystko co wiedzialam po wizycie).Lekarz czasem był uprzejmy,czasem jednak małomówny.Faktycznie trzeba było wyciągać informacje przy czym czułam się traktowana jak niedouczona. Lekarz nigdy nie zlecił mi innych badań poza cytologią.Specyficzne poczucie humoru jak dla mnie rozluzniało sytuacje ale ktos inny mógłby poczuc się urazony.Co mnie ujęło to to,że lekarz podawał rękę przy zejsciu z fotela ale to jednak za mało zeby wybrac go jako lekarza na stałe.Myślę że to doskonały specjalista jednak chyba z czasem sobie odpuscił i traktuje pacjentki właśnie jak to ktoś ujął-pod kątem wyłącznie zarobku.