lekarz Mieczysław Szatanek

USG, Ginekolog

Jeden z najlepszych lekarzy w Radomiu. Ogromna wiedza, trafna diagnoza i skuteczne leczenie to właśnie dr. Szatanek. Odpowiada na wszystkie zadane pytania. Delikatny i miły, nie zamieniłabym na żadnego innego. Polecam Pana doktora

lecze sie u doktora ponad trzy lata i jestem bardzo zawowolona, robil mi laparoskopie i po operacji bardzo sie interesowal moja osoba, odwiedzal mnie codziennie na sali szpitalnej i po operacji tez bardzo zainteresowany moim samopoczuciem... co prawda ma bardzo specyficzne poczucie humoru, ale jest szczery i nie owija w bawelne.... mam pco i podszedl bardzo profesjonajnie do mojej choroby... inni lekarze a nie bylo ich malo robili ze mnie krolika doswiadczalnego a on zanim przepisal mi jakiekolwiek leki zrobil serie badan i dopiero po ich analizie przepisal tabletki, ktore pomogly... wspanialy czlowiek i lekarz... dba o swoje pacjentki i nie leci na kase... jak musialam miec codziennie usg i powiedzialam mu ze nie dam rady z powodu braku finansow to kazal i tak przyjezdzac i nie wzial nawet zlotowki - mialam usg co dwa dni przez ponad dwa miesiace... polecam!!! najlepszy ginekolog w radomiu!!!

Lekarz bardzo dobry. Małomówny, ale rzeczowy. Polecam wszystkim. Ładny gabinet w prawdzie w warunkach domowych, ale widać nie potrzeba doktorowi więcej. Leczę się od niedawna, ale myślę,że przy tym doktorze już zostanę.

Dla mnie Najlepszy lekarz na świecie - Jemu zawdzięczam życie.. Jest wspaniałym specjalistą..i bardzo miłym, dobrym człowiekiem ..DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE

Przez tel dostalam informacje ze wizyta kosztuje 100zl gdy przyszlo do placenia uslyszalam 200zl. Gdy zapytalam dlaczego tak drogo powiedzial ,,przeciez godzine na pania zmarnowalem,, (wizyta trwala ok.40min) przebadal kompleksowo to fakt ale nie polecam. Dostalam jeszcze komplet badan do wykonania za kilkaset zl, zrezygnowalam, zrobilam wiekszosc na kase chorych.

Doktor jest wspaniałym fachowcem. Doskonale zajmował sie mna w czasie trwania obu moich ciąż. Teraz odnowił gabinet, ma nowe usg 4d. Mam nadzieje ze po tym jak został ordynatorem dalej bedzie przyjmował prywatnie. Nikomu innemu bym nie zaufała

śmiać mi się chce jak czytam niektóre wywody. Lekarz, który przyjmuje w gabinecie prywatnym nie jest naszą własnością!!! a czasami w ten sposób traktujemy lekarzy. 80 zł za wizytę to jest śmieszna kwota biorąc pod uwagę ceny lekarzy z mniejszym doświadczeniem. Dr Szatanek jest przesympatyczny, wizyty u niego to sama przyjemność, jest kompetentny i rzeczowy, podczas badania rozluźnia atmosferę żartami. Jak ktoś ma problem z poczuciem humoru to może mu się nie spodobać. Jeśli jest taka potrzeba przyjmuje o 21 lub w niedzielę tak jak było w moim przypadku. I nie miało znaczenia dla niego, że dopiero wrócił z podróży. Polecam!!!!

Fantastyczny lekarz:) Był przy porodzie mojego dziecka:)

Fantastyczny lekarz:) Był przy porodzie mojego dziecka:)

Cham, gbur, rutyniarz, który pomimo prywatnej wizyty (biorąc za nią kasę), pożegnał mnie nie dając dojść do słowa oraz nie pozwalając mi uzyskać pełnych informacji dotyczących przebiegu mojej ciąży.

okropny, nawet mnie nie zbadał bo był bardzo zmęczony! tylko na kase liczył to się zawiódl, poszłam do konkurencji i jest wspaniała, polecam pania Monikę Bator-Gregorczyk!