lekarz Mieczysław Szatanek

USG, Ginekolog

Kompetentny lekarz,sympatyczny,z poczuciem humoru.Zawsze wychodzę od niego z pełną wiedzą na tematy mnie interesujące.

polecila mi tego lekarza siostra jestem z niego bardzo zadowolona podszedl do mojej choroby bardzo konkretnie i jestem mu za to wdziecznz bo tak to bym do tej pory sie nie wyleczyla a uwierzcie mialam bardzo duze problemy

Chodze juz ponad dwa lata do tego lekarza i jestem bardzo zadowolona,czasem powie coś nieodpowiedniego do danej sytuacji ale to mi nie przeszkadza poniewaz jest bardzo dobrym ginekologiem.

niestety popierwszej wizycie z której byłam zadowolona nastapiło pasmo okropnie nieprzyjemnych przez co zraziłam sie do chodzenia do tego typu lekarzy. Lekarz ginekolog powinien budzic zaufanie, byc delikatny i taktowny czego temu panu zdecydowanie brakuje. nie pytajac o to czy jestem dziewicą uzyl odrazu za duzego wziernika;/ Jest wrecz chamski ze swoim stwierdzeniem "jak sie chlopakowi nie daje to chlopak odchodzi" lub kiedy poinformowal mnie o koszcie zabiegu ja mu powiedzialam ze chwilowo mnie nie stac to stwierdzil ze przestanie mnie "leczyc" albo że ja nie musze ponosic kosztów bo jesli mam chlopaka który sobie KORZYSTA to mam jemu powiedziec zeby mi dal na zabieg zeby dalej korzystal;/ same oceńcie. Zdecydowanie ODRADZAM!

Po pierwszej wizycie czuje lekki niedosyt, liczyłam na fajerwerki których nie było. Czułam również małe rozczarowanie co do wieku lekarza.

Wspaniały lekarz, godny zaufania i polecenia.Świetny fachowiec w swojej dziedzinie a to, że małomówny nie jest jego wadą.O wszystkim informuje w sposób zwięzły, jest ciepły i cierpliwy. Gorąco polecam.

Jest wspaniałym lekarzem, mogę go polecic wszystkim kobietom

Jest wspaniałym lekarzem, mogę go polecic wszystkim kobietom

Pan doktor jest bardzo malo mowny, budzi to duzy nipokoj podczas wizyty i dalszego leczenia. nigdy nie tlumaczy sam przyczyn ani przebiegu choroby. Zdecydowanie za drogi jesli popatrzymy na to co oferuje. Kobieta nie czuje komfortu jaki powinna czuc w gabinecie ginekologicznym. Wizyta u niego byla dla mnie bardzo przykra. Nie polecam.

Nie polecam.

Jestem bardzo zadowolona w jaki sposób prowadzi moja ciąże.Polecam innym.

Jestem bardzo zadowolona w jaki sposób prowadzi moja ciąże.Polecam innym.

Lekarz może i spacjalizuje sie w swojej dziedzinie ale nie mozna mu ufac,wszystkiego nie mowi,mało rozmowny wszystko trzeba od niego wyciągać.pozatym jako prywaciarz powinien informowac swoje pacjentki o wszystkim,bo wkoncu za to pieniadze bierze...nie polecam