lekarz Mieczysław Szatanek

USG, Ginekolog

Jestem pacjentką od okolo 5 lat. Uważam że jest wmiarę ok i na przestrzeni lat stwierdzam że jak każdy czlowiek ma lepsze i gorsze dni. Ogólnie jestem zadowolona, co do gabinetu to rzeczywiście nie wygląda za specjalnie-ale nie idzie się tam przecież na randkę.Sam lekaż na poczucie humoru- czasem specyficzne,które traktuję z przymrozeniem oka. Na pewno stara się rozładować atmosferę, wyci,ąga też pomocną dłoń przy wstawaniu z fotela po badaniu, a to mioły gest. Z pewnościa jest malomówny - przydało by się mniej żartów a wiecej rozmowy o leczeniu,skutkach, przyczynach itp...
Zawiód mnie tylko raz, kiedy obiecał być przy porodzie a potem wykręcił sie barkiem czasu. Dodam że poród był z komplikacjami i trwał ponad 13 h więc można bylo wpaść choć na chwilę.
Nosiłam sie z zamiarem zmiany lekarza byłam uż u 2,ale nie byłam zadowolona. Może ktoś mi poleci jakiegoś dobrego lekarza?

Wspaniały lekarz, godny zaufania i polecenia.Świetny fachowiec w swojej dziedzinie. Czasem małomówny i żartobliwy w jednym. Trochę specyficzne poczucie humoru, którym próbuje rozładować napięcie w czasie badania. O wszystkim pamięta, zleca duzo dodatkowych badań, które potem skrupulatnie analizuje. O wszystkim informuje w sposób zwięzły, jest serdeczny i cierpliwy. Dodam, że był moim lekażem prowadzącym w czasie ciąży, na moją prośbę był przy porodzie (cesarka) i nie wział za to nawet złotówki- a był tam jako "drugi lekarz"Gorąco polecam. to naprawdę równy gość.

Nie uprzejmy,komentuje rzeczy ktore nie sa jego sprawa np.kolczyk w pepku,czy rodzaj golenia okolic bikini.Dodam,ze namawia na zbedne badania warunki w jego gabinecie sa tragiczne.Zdecydowanie odradzam.

MAŁO KONKRETNY.GABINET MAŁO NOWOCZESNY .BŁĘDNIE POSTAWIONA DIAGNOZA.NIE POLECAM.

Leczyłam się u dr Szatanka prawie 10 lat.Teraz postanowilam zmienic lekarza.Oto powody:wizyty są dosyc drogie co do zakresu informacji jakie uzyskiwałam('wyniki z cytologii do odbioru za tydzien'-to wlasciwie wszystko co wiedzialam po wizycie).Lekarz czasem był uprzejmy,czasem jednak małomówny.Faktycznie trzeba było wyciągać informacje przy czym czułam się traktowana jak niedouczona. Lekarz nigdy nie zlecił mi innych badań poza cytologią.Specyficzne poczucie humoru jak dla mnie rozluzniało sytuacje ale ktos inny mógłby poczuc się urazony.Co mnie ujęło to to,że lekarz podawał rękę przy zejsciu z fotela ale to jednak za mało zeby wybrac go jako lekarza na stałe.Myślę że to doskonały specjalista jednak chyba z czasem sobie odpuscił i traktuje pacjentki właśnie jak to ktoś ujął-pod kątem wyłącznie zarobku.

faktycznie ma specyficzne poczucie humoru jak mnie spytał czy badam piersi a ja powiedziałam że nie bo nie potrafie to powiedzieł żebym sąsiada poprosiła,ale tak jest ok. Zna się na tym co robi.

jest zarozumiały i traktuje ludzi nie jak pacjętów ale jak właścicieli portfeli

jest zarozumiały i traktuje ludzi nie jak pacjętów ale jak właścicieli portfeli

Oj kobiety Miecio jest fajny facet z dużą praktyką przesympatyczną żone ma która też mu pomaga w pracy oboje mi pomogli dla mnie jest to fachowiec,specjalista w ginekologii.Kazdej kobiecie polecam !

doskonały lekarz. Wiedza i lata praktyki robią swoje. Poczucie humoru pomaga przy jakże trudnej dla każdej kobiety wizycie

Jest to jedyny lekarz któy podaje ręke jak wchodzi sie/schodzi sie z samolotu,

Jest to jedyny lekarz któy podaje ręke jak wchodzi sie/schodzi sie z samolotu,