dr n. med. Grzegorz Penza

Pan doktor powinien definitywnie douczyć się z zakresu endokrynologii...przez jego złą interpretację wyników przez ponad rok nie zdawałam sobie sprawy, że mam niedoczynność tarczycy. Rozumiem, że nie ma specjalizacji w endokrynologii, ale jakieś podstawy wypadało by znać!!! Dodam że staraliśmy się z mężem o dziecko, o czym pan doktor doskonale wiedział i powinien zdawać sobie sprawę z tego, że za niski poziom hormonu tarczycy może spowodować poważne wady w rozwoju płodu!!!

Lekarz typowo nastawiony na zysk. Poszłam do niego z bardzo poważnym (i bolesnym) problemem. Nastraszył mnie i zamiast wytłumaczyć co mi jest, natychmiast nakazał operację (oczywiście u niego w klinice). Podczas wizyty miałam robione usg. Pan doktor odmówił wydania mi opisu usg i zażądał za opis napisany ręcznie na świstku papieru 25 zł. Tłumaczył, że badanie jest dla niego, nie dla mnie. Spotykałam już wielu różnych lekarzy, ale pierwszy raz widziałam kogoś, kogo jawnie interesują tylko pieniądze. Pacjentka traktowana jest przedmiotowo i wyjątkowo niemiło.

bardzo kompetentny lekarz, w czasie ciazy jako jedyny wykonywal usg na przeziernosc karku dziecka, co pozwala np na wczesniejsze wykrycie chorob takich jak np zespol downa, w moim przypadku wyszlo ponad norme i dostalam skierowanie na badanie prenatalne, na szczescie wyszlo dobrze, lekarz szczerze cieszyl sie razem ze mna za co moge rowniez powiedziec ze nie traktuje ludzi tasmowo, w czasie drugiej ciazy chodzilam juz pod koniec co kilka dni na kontrole z powodu przedwczesnych skurczy i nie placilam juz za wizyty choc byly prywatnie, nie jest naciagaczem, bardzo ludzki lekarz!!!

Świetny lekarz, miły, kompetenty. Jeden z najlepszych. Za wizytę płacę 100 zł (wizyta+USG).

Chodzę do doktora od 5 lat prowadzi moją pierwszą ciąże z drugą też się do niego udam, wszystko dokładnie tłumaczy i sprawdza rozwiewa wszelkie moje wątpliwości. Jest miły, sympatyczny z gabinetu zawsze wychodzę zadowolona i uśmiechnięta. Lekarz z powołania!

Polecam gorąco dr Penzę. Prowadzi moją trzecią ciążę i nigdy się nie zawiodłam. Nigdy niczego nie przeoczył i nie zaniedbał żadnych badań. Z własnej inicjatywy poleca specjalistów innych specjalności, jeśli zachodzi taka potrzeba. Poza tym czuję, że ma powołanie, gdy razem ze mną śmieje się w głos oglądając moje dzieciątko na usg. Nie mam zastrzeżeń również co do jego uprzejmości czy podejścia do pacjentki. Koszt wizyty zależy od tego czy wykonywane jest usg albo cytologia. Należy dodać, że sama przychodnia w 100% spełnia oczekiwania i jest na bardzo wysokim poziomie: czyściutko, dobry sprzęt, mają nawet bidet w toalecie. Polecam