dr Małgorzata Hejnar-Szczerbińska

2,6
1,8
2,6
2,4

Napisze w skrócie - odradzam wszystkim tego lekarza , to jest opinia moja oraz pracowników szpitala lekarzy, pielęgniarek. w Radomiu jest wielu bardziej doświadczonych lekarzy którzy szybko reagują kiedy jest taka potrzeba Pacjentka

Pacjentka

Po pierwszej wizycie, jeszcze jako nastolatka, byłam mile zaskoczona uprzejmością pani doktor. Gorzej było, gdy przyszłam z konkretnym problemem- diagnoza postawiona ''na oko'', niczym w fabryce taśmowej. Pani doktor orzekła, że nie dzieje się nic niepokojącego. Badanie szybkie, pobieżne. Objawy nie ustępowały i nic dziwnego, bo inny lekarz NA SZCZĘŚCIE wykrył i wyleczył poważne i uciążliwe schorzenie jakim była grzybica.

Chodze do dr od 10 lat i jestem bardzo zadowolona, Wyleczyla mi nadzerke - zamrazaniem, prowadzila obydwie ciaze, ma dobre podejscie do pacjenta, polecam

Nie polecam,robiła mi zamrożenie nadżerki, potem miałam jeszcze większe problemy niż przed zabiegiem

Ciężko powiedzieć coś o pani doktor. Pierwszy raz była przemiła .Ale kiedy okazało się, że to coś poważniejszego niż zwykłe badanie po prostu "umywa rączki". Nie bardzo zna się na swoim fachu chociaż jest bardzo uprzejma. Do czasu aż zaczniesz się interesować swoją chorobą.Wtedy przestaje być miła. Jednym słowem raczej polecam innego lekarza.....