lekarz Ewa Olszewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

3,7
3,6
3,6

Najlepsza pani doktor na świecie! Leczyla mnie i moje dzieci. Jest osobą ciepła i empatyczna dla której pacjent zawsze jest na pierwszym miejscu. Można na panią doktor liczyć o każdej porze dnia i nocy. Wspaniały człowiek i lekarz

Doświadczenie i cierpliwość to atrybuty Pani doktor uważam że jest godna polecenia. Poza tym nigdy nie odmawia wizyt domowych.

Moim zdaniem osoby, które napisały te niezbyt pochlebne opinie nie zdołały jeszcze poznać (z uwagi na krótki okres przynależności do pani dr) jejfachowej pracy. Nieprawdą jest, że pani doktor nie tłumaczy chorób jakie dotykają dzieci,zawsze gdy jest potrzeba daje skierowanie na konsultacje do różnych specjalistów. Poza tym jest zawsze miła i uśmiechnięta przez co dzieci nie boja się i dają się zbadać, co jest także atrybutem dobrego pediatry. Uważm, że pani doktor jest godna polecenia a leczę u niej dzieci wiele lat.

Bardzo podoba mi się podejście Pani doktor do małego pacjenta, to on jest najważniejszy dla niej, ma cierpliwość i wzbudza zaufanie. Przepisuje różne skierowania jeżeli się o nie poprosi, nie krytykuj "dziwnych pytań", nie potrzebnie nie faszeruje sztucznymi witaminami i antybiotykami. Ja jestem bardzo zadowolona, leczyłam się ja u Pani doktor i teraz leczy ona moje dziecko a co do czasu wizyty, to niestety, tyle pacjentów czeka na wizytę, że nie mogą być za długie.

Doskonały lekarz pediatra. Moje dziecko leczy od uroczenia do dzisiaj, a ma już 16 lat:)

niema lepszego pediatry w naszym miescie

niema lepszego pediatry w naszym miescie

Bardzo fajna lekarka. Leczę u niej wszystkie dzieci od kilkunastu juz lat i jestem bardzo zadowolona. Z czystym sumieniem każdemu mogą ją też polecić, zarówno "publicznie" jak i prywatnie. Nigdy wzywana na telefon nie odmówiła pomocy.Oby wszyscy lekarze byli tacy jak ona!

Jest dobrym lekarzem,gdyby nie dr olszewska mój synek mając 3 miesiące byłby w szpitalu,bardzo mu pomogła przychodząc bez żadnego ale prywatnie.Inni lekarze natychmiast na oddział z dzieckiem.Polecam

W rejestracji powiedzieli mi że to dobra lekarka a w rzezcywistości sie okazalo inaczej muszejak najszybciej przenieść dziecko do innego lekarza bo ta lekraka sie do nieczego nie nadaje. jestem mlaoda matka ale nie glupia a ona mnie za taka ma jak jej mowie ze cos mnie nie pokoji u mojego kilkomiesiecznego dzie cka to zawsze mnie zbywa i wogle nawet z trudem mi mowi jak podawac leki zawsze jak jej zadaje pytanie jak je podawac to odpwiada tam bedzie napisane mojim zadniem brakuje jej kompetencji

Polecam tego lekarza jest uprzejmy i zawsze wytłumaczy Tobie chorobę.

Polecam tego lekarza jest uprzejmy i zawsze wytłumaczy Tobie chorobę.