Pediatra Wejherowo

Care-Med Opieka Pielęgniarska w Wejherowie
Bukowa 2a
84-200 Wejherowo

Pani doktor była moim lekarzem, a teraz jest mojego synka. Jest kompetentna, miła, z super podejściem zawsze wysłucha i doradzi kazdy problem rozwiaze . Nie zamienila bym pani dr w zyciu na innego lekarza :) polecam!!!!
Opinia dodana przez: Majka

Kusocińskiego 1 lok. 19
84-200 Wejherowo

Po wielu nocy przepłakanych i wielu wizyt u innego pediatry w końcu P.Chuchała postawiła trafną diagnoza,córka lepiej się czuje.Bardzo dziękuje P.Beacie za przyjęcie naszej córci i za jej leczenie oraz za takie miłe przyjecie.Wspomnę tylko że wizyta była na NFZ.Od teraz mogę spać spokojnie bo wiem że moje dzieci mają bardzo dobrego lekarza.Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia życzę P.doktór.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pogotowie Stomatologiczne"
Pucka 3

Najlepszy lekarz z okolic Wejherowa oraz Pucka

* NZOZ MEDYCYNA RODZINNA
Wejherowo,Pucka 11
Wejherowo

Super pediatra. Nie znam lepszego. Pani dr poznaliśmy w latach 70 kiedy to bardzo poważnie zachorowałam a szpital w Gdańsku więcej mi zaszkodził niż pomógł. Wtedy to Pani dr uratowała mi moje zdrowie. dzięki niej wyzdrowiałam a teraz mam małe dziecko i jako pediatrę wybrałam właśnie Panią doktor. 100%zaufania.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kaszuby"
ulica Pomorska 9
84-200 Wejherowo

Najukochansza pani doktor! Leczyła mnie jako dziecko, obecnie nadal mnie leczy, jest też lekarzem mojej córeczki:) Zawsze pomoże!:) Najwspanialsza pani doktor!!!:) Polecam!!

Kaszuby

Wejherowo

Pani Doktor jest wspaniala. Nigdy nie odmowila Nam pomocy. Wywiad zawsze przeprowadzony od ilu dni sie cos dzieje.Zawsze dobrze dobierze leki. Ktore pomagaja. I tylko potem kontrola ze wszystko jest juz dobrze.

Ogrody Nanickie 18
84-200 Wejherowo

Bardzo pomogła mi w rozwiązaniu problemów zdrowotnych moich dzieci.Czuję się spokojniejsza i bezpieczna bo wiem, że mogę zawsze liczyć na pomoc i merytoryczną opiekę.Łatwiej radzę sobie z drobnymi infekcjami,a poważniejsze zdarzają się coraz rzadziej...Unikamy antybiotyków!

ul. Pucka 11/gab.16
84-200 Wejherowo

Dr Ruciński to nasz lekarz rodzinny od lat. Mnie leczył od maleńkości, więc teraz, kiedy sama urodziłam synka wybór pediatry był dla mnie oczywisty. Ma specyficzny rodzaj poczucia humoru i na pewno osoby które chciałyby sobie pogadać o pierdołach w trakcie wizyty mogłyby się zawieść, ale w końcu lekarz jest od leczenia a nie od plotkowania.

Zdecydowanie kompetentny - nie przepisuje antybiotyków na byle katar, pierwszy wpadł na ...

lekarz Ewa Olszewska

Pediatra, Lekarz rodzinny

os. Kaszubskie 25 lok. 6
84-200 Wejherowo

Najlepsza pani doktor na świecie! Leczyla mnie i moje dzieci. Jest osobą ciepła i empatyczna dla której pacjent zawsze jest na pierwszym miejscu. Można na panią doktor liczyć o każdej porze dnia i nocy. Wspaniały człowiek i lekarz
Opinia dodana przez: Hania

ul. Pucka 11/gab.16
84-200 Wejherowo

choruję od lat - od 18 lat wiem ze to choroba przewlekła - nie spotkałem lepszego lekarza - kiedyś mówiono "lekarz z powołania" - to moim zdaniem najlepiej opisuje PANIĄ DOKTOR
Opinia dodana przez: jarosław

Pediatrzy w Wejherowie