Pediatra Wejherowo

lekarz Beata Chuchała

Kusocińskiego 1 lok. 19
84-200 Wejherowo

Po wielu nocy przepłakanych i wielu wizyt u innego pediatry w końcu P.Chuchała postawiła trafną diagnoza,córka lepiej się czuje.Bardzo dziękuje P.Beacie za przyjęcie naszej córci i za jej leczenie oraz za takie miłe przyjecie.Wspomnę tylko że wizyta była na NFZ.Od teraz mogę spać spokojnie bo wiem że moje dzieci mają bardzo dobrego lekarza.Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia życzę P.doktór.

lekarz Mirosław Ruciński

84-200 Wejherowo

Dr Ruciński to nasz lekarz rodzinny od lat. Mnie leczył od maleńkości, więc teraz, kiedy sama urodziłam synka wybór pediatry był dla mnie oczywisty. Ma specyficzny rodzaj poczucia humoru i na pewno osoby które chciałyby sobie pogadać o pierdołach w trakcie wizyty mogłyby się zawieść, ale w końcu lekarz jest od leczenia a nie od plotkowania.

Zdecydowanie kompetentny - nie przepisuje antybiotyków na byle katar, pierwszy wpadł na ...

lekarz Bożena Czepułkowska

Ogrody Nanickie 18
84-200 Wejherowo

Bardzo pomogła mi w rozwiązaniu problemów zdrowotnych moich dzieci.Czuję się spokojniejsza i bezpieczna bo wiem, że mogę zawsze liczyć na pomoc i merytoryczną opiekę.Łatwiej radzę sobie z drobnymi infekcjami,a poważniejsze zdarzają się coraz rzadziej...Unikamy antybiotyków!

lekarz Hanna Cywińska

84-200 Wejherowo

choruję od lat - od 18 lat wiem ze to choroba przewlekła - nie spotkałem lepszego lekarza - kiedyś mówiono "lekarz z powołania" - to moim zdaniem najlepiej opisuje PANIĄ DOKTOR
Opinia dodana przez: jarosław

lekarz Stefania Karczewska

Care-Med Opieka Pielęgniarska w Wejherowie
Bukowa 2a
84-200 Wejherowo

Pani doktor była moim lekarzem, a teraz jest mojego synka. Jest kompetentna, miła, z super podejściem zawsze wysłucha i doradzi kazdy problem rozwiaze . Nie zamienila bym pani dr w zyciu na innego lekarza :) polecam!!!!
Opinia dodana przez: Majka

lekarz Ewa Olszewska

os. Kaszubskie 25 lok. 6
84-200 Wejherowo

Najlepsza pani doktor na świecie! Leczyla mnie i moje dzieci. Jest osobą ciepła i empatyczna dla której pacjent zawsze jest na pierwszym miejscu. Można na panią doktor liczyć o każdej porze dnia i nocy. Wspaniały człowiek i lekarz
Opinia dodana przez: Hania

Jadwiga Olejniczak

Szpital

Wejherowo

Patrząc na wizytę w sposób całościowy jestem rozczarowany. Pani "doktor" (posiada jedynie dyplom lekarza medycyny czyt. magistra, choć będę stosował to jako zwrot grzecznościowy) pozbawiła mnie nadziei na wyleczenie moich problemów ze zdrowiem oraz samopoczuciem. Nie chcę tutaj roztrząsać kwestii dotyczących samego podejścia do pacjenta, tak jak większość tutaj opiniujących, ale dodam, że pani doktor nie była szczególnie niemiła, jednak brak podmiotowego traktowania pacjenta jest tutaj mankamentem, choć istotnym. Mam ...
Opinia dodana przez: Pacjent

Jolanta Masłowska

"Bukowa" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Wejherowo, ul. Bukowa 2a
84-200 Wejherowo

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Nigdy się nie zawiodłam. Cieszę się , że mój synek jest pod taką opieką.

lekarz Wanda Wawrzyniak

84-200 Wejherowo

Ta Pani nie powinna juz leczyc. Dziecko jeszcze kilka dni po wizycie płacze gdy sobie przypomni zachowanie tej Pani, jej sposób odnoszenia sie i komentarze. Chamstwo, brak zrozumienia i brak kultury osobistej. Zdecydowanie odradzam. Niekompetentna i okropna jako człowiek.

lekarz Zyta Osowska-Bekisz

Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kaszuby"
ulica Pomorska 9
84-200 Wejherowo

Najukochansza pani doktor! Leczyła mnie jako dziecko, obecnie nadal mnie leczy, jest też lekarzem mojej córeczki:) Zawsze pomoże!:) Najwspanialsza pani doktor!!!:) Polecam!!

Pediatrzy w Wejherowie