lekarz Ewa Radziejowska-Wach

Psychiatra

1,2
1,2

Gdybym wcześniej widziała opinie to napewno bym się nie wybrała. Okropna baba wizyta nie trwała dłużej niż 5 min nawet nie spytała jak się czuję,nie było żadnej rozmowy tylko od razu wypisała mi receptę na leki…Po tym jak weszłam do gabinetu zaczęła się na mnie wydzierać że nie mam jakiś dokumentów gdzie dwa razy dzwoniłam do Przychodni i pytałam czy jest potrzebne coś więcej niż dowód i nie dostałam żadnej informacji aby było coś więcej potrzebne. Poczułam się zaatakowana I się rozpłakałam bo byłam w słabym stanie psychicznym a usłyszałam ironiczne : Od zawsze jest Pani taka płaczliwa ? Nie polecam najgorszemu wrogowi. Wyszłam z gabinetu roztrzęsiona.

Bardzo niemiła osoba. Zero wywiadu na pierwszej wizycie. Recepta w rękę i do widzenia. Przy zadawanych pytaniach, Pani doktor zdziwiona i zła, że się pyta o takie sprawy.

Strasznie niemiła wręcz odpychająca osoba. I to ma być lekarz, który ma ci pomóc? Z gabinetu wyszłam wręcz oburzona. Chyba Pani skupia się na byciu biegłym sądowym i ocenianiu innych a nie na pomocy choremu. Z całego serca nie polecam tej niemiłej osoby.

Bardzo niekompetentna i nieuprzejma osoba. Nie potrafi nawiązać kontaktu z pacjentem. Nie dotrzymuje godzin pracy. Nie ma właściwego podejścia a każdy klient przyjmowany jest tylko "na sztukę" tzn. 5 min i do widzenia kolejny klient i do domu. Nie polecam nawet największemu wrogowi. Wstyd dla SPZOZ Zwoleń za przyjmowanie takich ludzi do pracy.

Pani doktor już na pierwszy rzut oka wygląda na wyniosłą osobę. Podchodzi do pracy i pacjentow schematycznie. Aby kolejny aby kolejny... Nie dopytuje o szczegóły niechętnie wnika w szczegóły. Owszem nie jest psychologiem ale by postawic diagnozę należałoby bardziej poznac pacjenta a nie opierać sie na tym jak wygląda i jaki ma nastrój. Liczą sie tez jego przyczyny. Znam kilku psychiatrów w Radomiu z racji pracy ale i prywatnie ale z takim podejściem lekarza takiej specjalności nie spotkalam sie nigdy. Niestety nie polecam tej pani.