Filtruj terminy

Psychiatra

wizyta już od 120

Słowackiego 166/168/1
26-600 Radom

Jeśli ktoś cierpi na poważne zaburzenia nastrojów to Pani Doktor jest osobą, która naprawdę potrafi pomóc. Uczęszczam na terapię w placówce na Wilanowskiej w Warszawie. Kompetentna osoba, bardzo miła, słuchająca. Daje szansę, aby naprawdę pozytywnie się wygadać.
Opinia dodana przez: Artur
Psychiatra Radom lekarz Katarzyna Dziwisz

Radomedica
Olsztyńska 39/2
Radom

Lekarz godny polecenia. Pani dr bardzo konkretna, z wyczuciem pacjenta. Nie patrzy na zegarek podczas wizyty. Chodzę do Pani dr zarówno z przeziębieniem syna jak i z dziadkiem ze sprawami psychiatrycznymi.
Opinia dodana przez: Monika

ulica Wysoka 12
26-600 Radom

Pani doktor jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie.W moim przypadku bezbłędnie i od razu zdiagnozowała moje schorzenie oraz skutecznie mi pomaga,gdybym nie trafił do niej to
już pewnie bym nie miał okazji napisać tych kilku słów!Pozdrawiam i Polecam serdecznie!
pacjent DS.
Opinia dodana przez: Darek

Radom

Bardzo konkretny, podejściowy, po prostu ludzki, nie wyobrażam sobie leczenia u innego lekarza.
Lekarz z powołania. Jestem bardzo zadowolona i polecam innym pacjentom. Anna
Opinia dodana przez: Anna

krychnowice

Radom

Pan dr. Iwańczuk jest bardzo zaangażowany w swojej pracy i wprowadza różne innowacyjne metody współpracy z pacjentami

GABINET PSYCHIATRYCZNY
UL BATOREGO 11
26-600 Radom

Godny polecenia pomógł mi już 2 razy za każdym razem szybko i skutecznie. W Radomiu próbowałem krychnowic ale nikt nie pomógł mi jak on POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Michał

ul. Główna 12/5,6,7
26-600 Radom

Bardzo dobry lekarz. Przepisuje leki z rozwagą. Nie faszeruje swoich pacjentów tabletkami, jak robi to większość psychiatrów. Jest cierpliwy i wyrozumiały. Potrafi zmotywować człowieka do poradzenia sobie z problemami przy minimalnej ilości leków.

Pamięci Katynia 12 m. 15
Radom

We mnie Pani Doktor wzbudziła zaufanie. Zastosowała dobre leki, a przede wszystkim poświęciła mi dużo czasu. Jestem zadowolona z rozmowy z tą lekarką.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TRIDENT Anna Bąk, Anna Bartel-Metrzelska, Izabela Bauer-Bartosik
ORLĄT LWOWSKICH 7/2.
26-600 Radom

Kilka lat temu byłam ze swoim synem u dr Janduły i mogę powiedzieć że jako lekarz jest niedoceniany. Nie wiem czy ma specjalizację czy nie ale stawia bardzo trafne diagnozy. Byłam z synem u innego psychiatry ,dostał leki psychotropowe których mu wcale nie podałam bo wydawało mi się że nie ma potrzeby podawać mu tak silnych leków. Ktoś polecił mi dr Jandułę, udało mi się go jakoś odnaleźć i ubłagałam ...
Opinia dodana przez: Ania

Gabinet Psychiatryczny
ul. Kopernika 9 m 14
26-600 Radom

Wspaniały lekarz, moim zdaniem najlepszy. Brak mi słów co do jego osoby, same superlatywy :). Bardzo kulturalny i mądry, lekarz . Potrafi pomóc, nie owija w bawełnę. Poświecił mi dużo czasu i wysłuchał mnie a teraz to wszyscy tacy zabiegani ze tylko jak najszybciej człowieka przyjąć i po sprawie.
Człowiek o wielkim sercu. Cieszę się, że mam możliwość współpracy z tak wspaniałym specjalistą jakim jest pan doktor Andrzej Karczewski...dziękuję panie ...
Opinia dodana przez: Justyna K.

Psychiatrzy w Radomiu