Maciej Krąpiec

Psychiatra

Nie polecam tego lekarza! Zaczęłam u niego leczenie 8 miesięcy temu, byłam na trzech wizytach prywatnych, a gdy usiłowałam się zapisać na czwartą wizytę, bo leki mi się kończyły, to przez dwa tygodnie dr Krąpiec nie odbierał ode mnie telefonów, nie oddzwonił ani nie odpisał na smsy. A gdy namierzyłam doktora w jednej z przychodni, gdzie też przyjmuje prywatnie, to zdziwiony odpowiedział spokojnie, że widocznie nie ma zapisanego mojego numeru w telefonie, a wielu połączeń z nieznanych numerów nie odbiera i nie oddzwania. A gdzie podziała się odpowiedzialność tego lekarza za pacjentów, których już leczy???? Jestem oburzona jego podejściem!

Przez pare lat miałem wciskany ten sam lek na którym źle się czułem przytyłem po nim 25 kg o skutkach ubocznych które są do dziś nie mówie, wizyta przebiegała w taki sposób: pare słow od lekarza i recepta, nareszcie się przełamałem (byłem otępiany tą chemią), poszedłem do lekarza kompetentego, zmienił diagnozę, dobrał odpowiednie leki i jakoś zaczynam żyć.

Bardzo konkretny, podejściowy, po prostu ludzki, nie wyobrażam sobie leczenia u innego lekarza. Lekarz z powołania. Jestem bardzo zadowolona i polecam innym pacjentom. Anna

Lekarz z powołania. Jestem bardzo zadowolona i polecam innym pacjentom. Anna

Lekarz o ogromnej wiedzy fachowej,z indywidualnym podejściem do pacjenta.Kompetentny, znajdujący czas dla każdego,bardzo ludzki.Polecamy wszystkim.Rodzina Nowak.

Pierwszy lekarz psychiatra, który ze mną rozmawia,poświęca czas a nie tylko pyta o objawy, recepta i do domu. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, bardzo miły i kompetentny. Do choroby podchodzi kompleksowo. Wreszcie trafiłam na prawdziwego, z powołaniem i podejściem lekarza. Szczerze polecam!

Cierpliwie odpowiada na każde pytanie, bardzo miły i kompetentny.
Do choroby podchodzi kompleksowo.
Wreszcie trafiłam na prawdziwego, z powołaniem i podejściem lekarza.
Szczerze polecam!

lekarz z powołania, kocha ludzi, nie jest rzemieślnikiem lecz obdarzony darem, niespotykanie spokojny i kompetentny, miły, potężna wiedza. Takich potrzebują pacjenci lekarzy. Tak trzymaj doktorze.

Mimo dobrych opinii nie mogę znaleźć kontaktu z tym lekarzem,nie wiem gdzie przyjmuje.Jeśli ktoś posiada nr tel.do przychodni,gdzie dr przyjmuje proszę podać a to ułatwi pewnie niejednej osobie kontakt z dr.by umowic wizytę(mile widziane również komentarze osób już leczących się u dra)pzdw

Jest godny polecenia Jacek

Jest godny polecenia
Jacek

Pan dr Maciek Krąpiec potrafi "wejść w skórę" pacjenta, zrozumieć go, aż chce się u niego leczyć, jest ciepły, bardzo fajny, poświęcił mi bardzo dużo czsu i bardzo mi pomół w powrocie do zdrowia i narmalnego życia.