lekarz Ewa Rodziewicz

bardzo dobry lekarz, bada dokładnie, bardzo ostrożnie podchodzi do podawania antybiotyków, polecam

super pediatra ,leczyła mnie teraz leczy moje dzieci.zawsze podpowie dużo domowych sposobów jak ulżyć dziecu w czasie choroby.a pozatym to cudowna i sympatyczna kobieta umi zmotywować i podnieść na duchu rodziców.rodzinna atmosera.

Pani doktor uratowała nas - mojego syna z niejednej "opresji" fantastyczny lekarz z super podejściem do dzieci.Należy Jej się order uśmiechu:)) Żeby więcej takich lekarzy było więcej zdrowych dzieci by było...Szczerze POLECAM wszystkim mamom i dzieciom my jesteśmy pacjentami Pani dr 10lat. Ważne:to chyba jedyny lekarz którego znam który za wizytę bierze od czasu do czasu im bardziej dziecko chore tym Pani dr pieniędzy nie chce... "zostawcie je na recepte..."to są słowa Pani dr

świetny lekarz prawdziwe powołanie więcej takich lekarzy

świetny lekarz prawdziwe powołanie więcej takich lekarzy

Pani Rodziewicz zawdzięczam pewnie życie, bo tylko ona wpadła na pomysł aby mnie wysłać do sanatorium, gdy byłam cały czas chora. Teraz jestem zdrowa jak ryba!!!

BARDZO DOBRE PODEJSCIE DO DZIECI. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z PANI DOKTUR. MÓJ SYNEK BARDZO NIE LUBI KIEDY SIĘ GO BADA A PRZY PANI DOKTUR TO SIE CAŁY CZAS SMIEJE.

wspaniały lekarz, bardzo dobre podejście do dzieci moja córka po prostu uwielbiała do niej jezdzić wręcz wymyślała sobie choroby i mówiła "mamusiu musimy jechać do pani Ewy",bardzo polecam