lekarz Ewa Rudecka

Psychiatra

Zostałam źle potraktowana przez Panią doktor Rudecka, potrzebowałam pomocy i udałam się na wizytę prywatną, dr odmówiła mi leczenia gdyż jak to ujęła " tu nie ma z czego brać" tzn. Jestem za biedna a nadmieniam że pieniądze na wizytę miałam przyszykowane, i naprawdę potrzebowałam pilnej konsultacji. Zasada Hipokratesa " przede wszystkim nie szkodzić" chyba nie obowiązuje P. Doktor. Była moim lekarzem prowadzącym w szpitalu Babińskiego, niedługo po wyjściu potrzebowałam pomocy - nie otrzymałam jej . Jestem rozczarowana postawą Pani doktor, przykro mi że pieniądze są ważniejsze niż dobro pacjenta.