lekarz Ewa Sierosławska

Dermatolog, Wenerolog

3,9
3,9

Pani doktor nie miła, zwraca się na "Ty" do pacjenta. Wizyta trwała Max. 2minuty. Przyszłam z obawą o znamiona. Obejrzenie znamion trwało może pół sekundy. Na pytanie czy należy je usunąć usłyszałam odpowiedź "jak chcesz"... W dodatku pani twierdzi, że jestem "upasiona", zaznaczę, że nie jestem grubą osobą, noszę rozmiar S.. Nie wiem czy pani chce sobie poprawić humor obrazajac innych? Nie będę tej wizyty komentować więcej... NIE POLECAM

Pani doktor nie miła, zwraca się na "Ty" do pacjenta.
Na pytanie czy należy je usunąć usłyszałam odpowiedź "jak chcesz"...
Nie wiem czy pani chce sobie poprawić humor obrazajac innych?
Nie będę tej wizyty komentować więcej...

NIE POLECAM

Pani doktor jest przesympatyczną kobietą, zawsze uśmiechnięta profesjonalnie podchodzi do problemu. Dzięki zmysłowi estetycznemu Pani Doktor wyglądam znacznie młodziej a efekt jest bardzo naturalny. Umawiając wizytę mam pewność, że zostaną mi zaoferowane najnowosze metody w walce z czasem. Wiem też, że wiele moich koleżanek zdecydowało się na zabieg nićmi Happy Lift i są zachwycone efektem. Polecam każdemu!

Bardzo pozytywne wrażenia polecam każdemu pani doktor szybko zdiagnozowała sprawę była rzeczowa i uprzejma

Witam! Do pani doktor trafiłam przypadkowo, bo zwykle chodzę do innej, ale było to najlepsze co mogło mnie spotkać! Byłam u niej w przychodni Falck - nie wiem czy to kwestia prywatnego gabinetu czy samej osoby, ale poświęciła mi chyba z 30 min, wszystko wytłumaczyła - skąd i co się wzięło, podała zalecenia jak postępować zarówno w sposób bezpośredni, jak i powiedziała jak innymi środkami wspomóc kurację. No, miód na sercu, do takich lekarzy to aż się chce chodzić, zdecydowanie polecam!

Po latach tułaczki u innych lekarzy trafłam właśnie do Pani dr.Sierosławskiej. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy, fachowosci zawodowej, zainteresowania i podejścia do pacjenta . Przede wszystkim jest kobietą o Wielkim Sercu i ogromnej cierpliwości.Nie stwarza bariery lekarz-pacjent, to wyjątkowa sytuacja w polskiej służbie zdrowia. Nie sądziłam, że są jeszcze tacy lekarze. Dziękuje Pani Doktor, za czas poświęcony, za serce i za to ,że Pani jest - dziękuje,.bardzo dziekuje. pacjentka Anna Osadczuk

Po latach tułaczki u innych lekarzy trafłam właśnie do Pani dr.Sierosławskiej.

pacjentka
Anna Osadczuk

bylam u doktor kilka razy juz jakis czas temu nie bylam zadowolona i napewno nie powroce leczylam sie z powodu silnego tradziku bez skutku 1, zadnego wywiadu 2. zadnych badan zleconych oraz zle dobrane leki ,dlatego nie polece,pozdrawiam

Wizyta prywatna, indywidualne podejście do klienta, Pani doktor bardzo sympatyczna, potrafi przy zabiegu rozładować napięcie, wykazuje naprawdę duże zainteresowanie dla pacjenta, co mając ich kilka lub kilkanaście dziennie nie jest łatwe. Mimo późnej godziny zabieg wykonany perfekcyjnie. Polecam ! Grażyna

Bardzo miła Pani, dostosowuje leki do możliwości finansowych klienta, polepszenie na mojej skórze było widać już po tygodniu, gdzie u publicznego dermatolog przez pół roku nie było widać poprawy. No i diagnoza była inna niżu publicznego. Bardzo polecam!

Kilka lat chodzialm do tej lekarz. Widac poqolanie i nie miala nigdy miny jakby siedziala tam za kare. Niestety Pani doktor juz nie ma w mojej przychodni nad czym ubolewam

po 2ch wizytach i zabiegach u p. doktor i konfrontacji z zabiegami u innych lekarzy POLECAM, POLECAM , POLECAM ...KOMPETENCJA!, "BRAK"bariery lekarz-pacjent (czulam sie b. swobodnie)..mimo bolu:)),UPRZEJMOSC, SYMPATIA...