lekarz Ewa Sierosławska

Dermatolog, Wenerolog

NIE POLECAM. U Pani doktor byłam w listopadzie ubiegłego roku. Zgłosiłam się z mięczakiem zakaźnym na pośladkach. Jedyna zaproponowana metoda wyleczenia to wymrożenie ciekłym azotem. Ok. Nie dyskutowałam bo to ja nie jestem lekarzem. Miałam wrażenie że sprzęt nie był czysty. Ale to jeszcze nic. Ledwo dojechałam do domu. Zostałam poinformowana że lekkie pieczenie może utrzymywać się do ok 15 minut po zabiegu. Ja takiego horroru jeszcze nie przechodziłam. Z bólu to przez całą noc i następny dzień się zwijałam. Śmiem twierdzić że moje miejsca intymne zostały poparzone a to co mi Pani doktor zafundowała to zapamiętam do końca życia. Przez miesiąc musiałam naklejac sobie opatrunki typu pooperacyjnego bo tak rany mi się sączyły.. za nic nie chciało się to zagoić.. W listopadzie.. O spodniach mogłam zapomnieć.. Do tej pory mam obrzydliwe BLIZNY po tym zabiegu. Ogólnie dramat. Bardzo żałuje że nie poszłam złożyć reklamacji, bo tego przez co przeszłam to nie życzę najgorszemu wrogowi.

Pani doktor nie miła, zwraca się na "Ty" do pacjenta. Wizyta trwała Max. 2minuty. Przyszłam z obawą o znamiona. Obejrzenie znamion trwało może pół sekundy. Na pytanie czy należy je usunąć usłyszałam odpowiedź "jak chcesz"... W dodatku pani twierdzi, że jestem "upasiona", zaznaczę, że nie jestem grubą osobą, noszę rozmiar S.. Nie wiem czy pani chce sobie poprawić humor obrazajac innych? Nie będę tej wizyty komentować więcej... NIE POLECAM

Pani doktor nie miła, zwraca się na "Ty" do pacjenta.
Na pytanie czy należy je usunąć usłyszałam odpowiedź "jak chcesz"...
Nie wiem czy pani chce sobie poprawić humor obrazajac innych?
Nie będę tej wizyty komentować więcej...

NIE POLECAM

Bardzo pozytywne wrażenia polecam każdemu pani doktor szybko zdiagnozowała sprawę była rzeczowa i uprzejma

bylam u doktor kilka razy juz jakis czas temu nie bylam zadowolona i napewno nie powroce leczylam sie z powodu silnego tradziku bez skutku 1, zadnego wywiadu 2. zadnych badan zleconych oraz zle dobrane leki ,dlatego nie polece,pozdrawiam

Pani doktor jest przesympatyczną kobietą, zawsze uśmiechnięta profesjonalnie podchodzi do problemu. Dzięki zmysłowi estetycznemu Pani Doktor wyglądam znacznie młodziej a efekt jest bardzo naturalny. Umawiając wizytę mam pewność, że zostaną mi zaoferowane najnowosze metody w walce z czasem. Wiem też, że wiele moich koleżanek zdecydowało się na zabieg nićmi Happy Lift i są zachwycone efektem. Polecam każdemu!

Wizyta prywatna, indywidualne podejście do klienta, Pani doktor bardzo sympatyczna, potrafi przy zabiegu rozładować napięcie, wykazuje naprawdę duże zainteresowanie dla pacjenta, co mając ich kilka lub kilkanaście dziennie nie jest łatwe. Mimo późnej godziny zabieg wykonany perfekcyjnie. Polecam ! Grażyna

Polecam, jest lekarzem kompetentnym,komunikatywnym, miłym i budzi zaufanie.

Polecam, jest lekarzem kompetentnym,komunikatywnym, miłym i budzi zaufanie.

Witam! Do pani doktor trafiłam przypadkowo, bo zwykle chodzę do innej, ale było to najlepsze co mogło mnie spotkać! Byłam u niej w przychodni Falck - nie wiem czy to kwestia prywatnego gabinetu czy samej osoby, ale poświęciła mi chyba z 30 min, wszystko wytłumaczyła - skąd i co się wzięło, podała zalecenia jak postępować zarówno w sposób bezpośredni, jak i powiedziała jak innymi środkami wspomóc kurację. No, miód na sercu, do takich lekarzy to aż się chce chodzić, zdecydowanie polecam!

Czy orientuje się ktoś, czy pani dr przyjmuje na NFZ (bo na Świętokrzyskiej już nie przyjmuje) czy tylko odpłatnie?

"dobry doktorek" napisze wszystko o co pacjent poprosi, ja jednak poszłam po poradę. Boże uchowaj nas od takiej słuzby zdrowia!