Wenerolog Gdańsk

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Obroncow Wybrzeza 10A
80-389 Gdańsk

Pełny profesjonalizm, holistyczne podejście do pacjenta, bez pośpiechu, z pełnym zaangażowaniem diagnozuje i prowadzi leczenie.Polecam

Gdańsk

Wspaniały lekarz. Już przy pierwszej wizycie była diagnoza, dla pewności badania labolatoryjne. Poszłam z myślą, że mam defekt skóry a to okazało się chorobą leczoną szpitalnie. Byłam załamana teraz wiem, że jestem w dobrych rękach. Wcześniej byłam u 2 dermatologów, którzy przepisywali maści i straciłam 2 lata. Polecam także w medycynie estetycznej - ogromna wiedza zapewne nie pozwoli na jakiekolwiek powikłania.

Opinia dodana przez: agness01 summerparadise1
Wenerolog Gdańsk dr n. med. Igor Michajłowski

dr n. med. Igor Michajłowski

Centrum Diabetologii AMG
ul. Dębinki
Gdańsk

Rewelacja! Dr Igor jest osobą bardzo kompetentną, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nie stosuje jednej metody dla wszystkich hurtowo. Zleca wiele badań, aby jak najdokładniej dobrać metodę leczenia. Dodatkowo jest bardzo miły, rozmowny, chętnie odpowiada na każde pytanie. Ma rozległą wiedzę z zakresu medyny, którym się zajmuje oraz bazuje na znajomościach z lekarzami równie kompetentnymi jak on sam. Dzięki temu jest w stanie osiągnąć kompleksowość badania i dokładne zweryfikowanie przyczyny. Jestem już na końcowym etapie leczenia. Borykałam się z nadmiernym wypadaniem włosów. W ciągu roku straciłam ponad połowę wszystkich włosów. Teraz przy czesaniu czy myciu wypada mi zaledwie kilka - co jest uznawane za normę. Fakt jest taki, że trzeba być przygotowanym finansowo na takie leczenie, ale jeśli idzie za tym spodziewany efekt, jak w tym przypadku - zdecydowanie warto. POLECAM!

Opinia dodana przez: Kasia

Dom Medyczny "Jagiellońska" NCMed Przychodnie
Jagiellońska 7
80-371 Gdańsk

Pani doktor jest przesympatyczną kobietą, zawsze uśmiechnięta profesjonalnie podchodzi do problemu. Dzięki zmysłowi estetycznemu Pani Doktor wyglądam znacznie młodziej a efekt jest bardzo naturalny. Umawiając wizytę mam pewność, że zostaną mi zaoferowane najnowosze metody w walce z czasem. Wiem też, że wiele moich koleżanek zdecydowało się na zabieg nićmi Happy Lift i są zachwycone efektem. Polecam każdemu!

Opinia dodana przez: Olga

dr n. med. Maria Czubek

al. Grunwaldzka 121 lok. 1
80-244 Gdańsk

Świetny lekarz bo z powolaniem. Indywidualnie podchodzi do kazdego pacjenta.Jej glownym celem jest podleczenie lub calkowite wyleczenie pacjenta (o ile jest to mozliwe,w zaleznosci od chorby) a nie wyludzenie pieniedzy za prywatne wizyty.Mam do Niej 100% zaufania w kontekscie mojej chorby.

lekarz Andrzej Grabias

Spichrzowa 23 lok. 2
80-750 Gdańsk

Nie polecam zabiegów laserowych ! Jestem miesiąc po 4 zabiegu laserem e co2 i nie mogę spojrzeć w lustro!!! Nie dość, że zabiegi pogorszyły stan mojej linijnej blizny na policzku to najgorsze jest to , że mam trwale uszkodzoną zdrową skórę na policzku w obrębie blizny... Na policzku są dosłownie odbicia po laserze! Pełno głębokich, długich kresek a nawet odbity skan po laserze w kształcie trójkąta!! Faktura jest nierówna ! zanikowe drobne blizny! Jak w trakcie zabiegów mówiłam dla lekarza o swoich obiekcjach to stwierdził, że nie wie co ja z tym w domu robię. Zero odpowiedzialności za to co robi. Powinien kontrolować czy zabiegi nie są wykonywane za często itp i jaki jest stan skóry pomiędzy zabiegami! każdy ma inną skórę i zabiegi trzeba dopasować indywidualnie do każdego a nie wykonywać je książkowo co 4 tyg! Wybrałam się do innego lekarza , który stwierdził silny stan zapalny i przepisał odpowiednie i rozgonił stan zapalny. Jak już skóra nie jest czerwona to wszystkie niedoskonałości po laserze widać jak na dłoni. Blizny są i już zostaną. MASAKRA!= to ten człowiek mi zrobił!

Opinia dodana przez: Ewelina

Lux Med

Gdańsk

W czasie wizyty w Luxmend p. dr była absolutnie nieuprzejma i mało empatyczna. To co ona widzi jest ważne, a nie to ze przychodzi sie z problemem- zero wyjaśnień, podpowiedzi co dalej.

Opinia dodana przez: Ewa

ZOZ dla Szkół Wyższych w Gdańsku