lekarz Ewa Sierosławska

Dermatolog, Wenerolog

po 2ch wizytach i zabiegach u p. doktor i konfrontacji z zabiegami u innych lekarzy POLECAM, POLECAM , POLECAM ...KOMPETENCJA!, "BRAK"bariery lekarz-pacjent (czulam sie b. swobodnie)..mimo bolu:)),UPRZEJMOSC, SYMPATIA...

Bardzo miła Pani, dostosowuje leki do możliwości finansowych klienta, polepszenie na mojej skórze było widać już po tygodniu, gdzie u publicznego dermatolog przez pół roku nie było widać poprawy. No i diagnoza była inna niżu publicznego. Bardzo polecam!

Pani dr bardzo miła, po ludzku podchodzi do problemu pacjęta, słucha z zainteresowaniem. Polecam!. Byłam dziś na wizycie i nigdy wcześniej nie spotkałam bardzie miłego i kompetentnego lekarza dermatologa.

Kilka lat chodzialm do tej lekarz. Widac poqolanie i nie miala nigdy miny jakby siedziala tam za kare. Niestety Pani doktor juz nie ma w mojej przychodni nad czym ubolewam

niestety ale nie polecam nikomu! Pani doktor zza biorka stwierdziła co mi dolega, wybrała "na oko" jedną z dwu chorób ktore są podobne i kazała mi sie cieszyc ze choroba nie zaatakowała mi twarzy! recepta na lek za 150zł ktory nie wiadomo czy zadziała, miła ale co z tego? teraz ide do innego dermatologa i mam nadzieje ze będę nalezycie zbadana a nie "na oko"

Po latach tułaczki u innych lekarzy trafłam właśnie do Pani dr.Sierosławskiej. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy, fachowosci zawodowej, zainteresowania i podejścia do pacjenta . Przede wszystkim jest kobietą o Wielkim Sercu i ogromnej cierpliwości.Nie stwarza bariery lekarz-pacjent, to wyjątkowa sytuacja w polskiej służbie zdrowia. Nie sądziłam, że są jeszcze tacy lekarze. Dziękuje Pani Doktor, za czas poświęcony, za serce i za to ,że Pani jest - dziękuje,.bardzo dziekuje. pacjentka Anna Osadczuk

Po latach tułaczki u innych lekarzy trafłam właśnie do Pani dr.Sierosławskiej.

pacjentka
Anna Osadczuk

Moja córka była zachwycona wizytą u pani doktor. Pełna humoru i ciepła osoba nie stwarza bariery lekarz-pacjent jest życzliwa i otwarta. Mama Kamili.

Zawsze wita pacjęta z uśmiechem na twarzy-Marysia

Zawsze wita pacjęta z uśmiechem na twarzy-Marysia

Niesamowicie sympatyczna Pani Doktor, aż bije od niej pozytywna energia;)

Niesamowicie sympatyczna Pani Doktor, aż bije od niej pozytywna energia;)