lekarz Ewa Sierosławska

Dermatolog, Wenerolog

3,9
3,9

Czy orientuje się ktoś, czy pani dr przyjmuje na NFZ (bo na Świętokrzyskiej już nie przyjmuje) czy tylko odpłatnie?

Pani dr bardzo miła, po ludzku podchodzi do problemu pacjęta, słucha z zainteresowaniem. Polecam!. Byłam dziś na wizycie i nigdy wcześniej nie spotkałam bardzie miłego i kompetentnego lekarza dermatologa.

Polecam, jest lekarzem kompetentnym,komunikatywnym, miłym i budzi zaufanie.

Polecam, jest lekarzem kompetentnym,komunikatywnym, miłym i budzi zaufanie.

Moja córka była zachwycona wizytą u pani doktor. Pełna humoru i ciepła osoba nie stwarza bariery lekarz-pacjent jest życzliwa i otwarta. Mama Kamili.

niestety ale nie polecam nikomu! Pani doktor zza biorka stwierdziła co mi dolega, wybrała "na oko" jedną z dwu chorób ktore są podobne i kazała mi sie cieszyc ze choroba nie zaatakowała mi twarzy! recepta na lek za 150zł ktory nie wiadomo czy zadziała, miła ale co z tego? teraz ide do innego dermatologa i mam nadzieje ze będę nalezycie zbadana a nie "na oko"

Niesamowicie sympatyczna Pani Doktor, aż bije od niej pozytywna energia;)

Niesamowicie sympatyczna Pani Doktor, aż bije od niej pozytywna energia;)

Zawsze wita pacjęta z uśmiechem na twarzy-Marysia

Zawsze wita pacjęta z uśmiechem na twarzy-Marysia

"dobry doktorek" napisze wszystko o co pacjent poprosi, ja jednak poszłam po poradę. Boże uchowaj nas od takiej słuzby zdrowia!