lekarz Ewa Sołtysiak

Psychiatra, Internista

Pozytyw w 100%! Świetnie dobrane leki, nieograniczona ilość czasu poświęcona pacjentowi, godny zaufania, kompetentny.

Pani doktor Sołtysiak jest bardzo dobrym lekarzem .Zawsze wysucha przepisze odpowiednie leki i wytumaczy jak je stosować

Pani doktor bardzo miła fakt , ale z doborem lekow nie dała sobe rady.Straciłam tylko czas dr. Znamirowski poradził sobie lepiej.

To prawdziwy anioł o każdej porze dnia i nocy jak się do niej zadzwoni z uśmiechem z pełnym profesjonalizmem porozmawia, wytłumaczy itp. Dzięki niej dostałam drugie życie ;)

Podzielam wcześniejsze komentarze. Nie zbywa pacjenta doskonale tłumaczy jak należy postępować w trakcie leczenia. Oby takich lekarzy więcej. Bardzo zaangarzowana w to co robi niezwykle miła dla pacjenta. Po prostu lekarz godny polecenia.

Pani dr E. Sołtysiak jest lekarzem , jakich w naszym kraju jest bardzo mało! To lekarz o złotym sercu!!!!

super lekarz godny polecenia odpowiedznia osoba na odpowiednim miejscu

super lekarz godny polecenia odpowiedznia osoba na odpowiednim miejscu

Wyrozumiała ,życzliwa bardzo dobre podejście do pacjenta. Doskonale wszystko tłumaczy.

Wyrozumiała ,życzliwa bardzo dobre podejście do pacjenta.
Doskonale wszystko tłumaczy.

Ciepła osoba i przede wszystkim lekarz który widzi pacjenta i jego dobro a nie jego pieniądze. Naprawdę polecam.

Bardzo dobry lekarz do tego uprzejmy jak najbardziej polecam.

Bardzo dobry lekarz do tego uprzejmy jak najbardziej polecam.