Internista Lubin

Wrzosowa 6 g
Lubin

Moim zdaniem jedyny tak fachowy lekarz w Lubinie, uprzejmy, słucha pacjentów , kieruje na dodatkowe darmowe badania. Przeprowadza zawsze dokładny wywiad. Naprawdę jedyny lekarz w naszym mieście, który przyjmuje na fundusz i tak się troszczy o pacjenta jak na wizycie prywatnej. Polecam i pozdrawiam

Opinia dodana przez: Kata

Przychodnie i Zakłady "Miedziowego Centrum Zdrowia" S.A. w Lubinie
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 66
59-300 Lubin

Pani dr Elżbieta Szafran-Wieśniak to lekarka z powołania. Jest kompetentna,skuteczna a przy tym miła, spokojna, uprzejma. Jej stosunek do wszystkich pacjentów jest serdeczny. Polecam do korzystania z usług.

Opinia dodana przez: Waldemar

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin

Wspaniały człowiek, doskonały lekarz, kompetentny, przemiły, otwarty na chorego, okazujący choremu swe wysokie umiejętności i serce - Wzór godny naśladowania !

Opinia dodana przez: Ewa Magda

Baligrodzka 4 / 15
Lubin

Niestety Pani doktor nie przyjmuje już prywatnie.

Niestety Pani doktor nie przyjmuje już prywatnie.

Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
53-301 Lubin

Miły, Uprzejmy, kompetentny,cierpliwy, ma zawsze czas dla pacjenta. Prawdziwy fachowiec, robił ablację mojej mamie, jestem mu bardzo wdzięczna.

Opinia dodana przez: EWA

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

bardzo miła młoda osoba miły kontakt wytłumaczyła mi wszystko co chciałam wiedziec polecam pania doktor .

Diabeta-Care
Piłsudskiego 44
59-300 Lubin

Skorzystałem z wizyty u doktora w Diabeta-Care Centrum Leczenia Cukrzycy i Otyłości w Lubinie. Skłonił mnie do tego przyjaciel,który leczył się u doktora na oddziale diabetologicznym w MCZ w Lubinie i był bardzo zadowolony. Polecam wszystkim Diabeta-Care ponieważ panuje tam przyjazna atmosfera i fachowo podchodzi sie do pacjenta, wizyty u doktora to sama przyjemność - wszystko wytłumaczy i jest cierpliwy. Bogata oferta jak i masa pracujących specjalistów w Diabeta-Care (m.in ordynator oddziału diabetologicznego dr Szykowna czy prof. Noczyńska z Wrocławia) powoduje,że powracam tam z chęcią. Korzystam też z bezpłatnej edukacji diabetologicznej. Żona wybiera się na konsultację do dietetyczki. Polecam, Jan K.

Laboratorium Analityki Medycznej i Mikrobiologii
Gen. Józefa Bema 5-6
59-300 Lubin

Prawdziwy lekarz. Niesamowite podejście do pacjenta, wiedza... nareszcie wiem, co dolega mojemu dziecku. Dziękuję.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DERMA-VITA"
Wyszyńskiego 6
59-300 Lubin

Dobry człowiek i bardzo dobry lekarz,( b.trafne diagnozy) leczę się u p. doktor wiele lat i mam tylko jedno zastrzeżenie : dlaczego u Niej zawsze tyle ludzi i tak długo trwa wizyta ,a inni lekarze mają pusto pod gabinetami.

Opinia dodana przez: adam_nostra adam_nostra

ulica Odrodzenia 13/9
59-300 Lubin

Wszystkie cechy,które powinny określać lekarza dla człowieka: Pani dr. Joanna Pelak posiada.Jest nie tylko lekarzem godnym zaufania, to jest lekarzem z bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą.Jestem pacjentem Pani doktor i ciesze się ,że mam przyjemność nim być,bo naprawdę potrafi swą pracą i zaangażowaniem sprawić,że poczułem się bezpiecznym

.Czasami jest tak,że może nam zabraknąć słów,które w dostateczny sposób wyraziłyby moją opinię....w pozytywnym tego słowa znaczeniu,wszystko jest na tak!!!dziękuję Pani Joannie,dziękuję że jest moim lekarzem.

Opinia dodana przez: Adam

Interniści w mieście Lubin