lekarz Sławomir Boboń

Internista

Do Pana doktora trafiłam po zawale - to było w szpitalu na oddziale kardiologicznym. Pan doktor jest niesamowitym specjalistą i poświęca dużo czasu pacjentowi. Wszystko mi dokładnie wytłumaczył oraz zlecił odpowiednie badania i leczenie. Trafnie zostały dobrane mi leki. Do dziś systematycznie kontroluje stan mojego zdrowia :)

Podczas pobytu w szpitalu na kardiologicznej R b.szybko i kompleksowo przeprowadził wszystkie niezbędne procedury ratujące życie jak również poinformował niezbędnym zabiegu.Po zabiegu również (przez kilka tygodni) systematycznie kontrolował stan mojego zdrowia. Dziękuję

Byłam u Pana doktora z moją mamą - osobą starszą i bardzo schorowaną, która bardzo boi się i przeżywa wizyty u lekarzy. Pan doktor był bardzo miły, uprzejmy i cierpliwy. Doskonale potafił rozładować napięcie i uspokoić zdenerwowaną pacjentkę. Dokładnie zbadał mamę i poważnie potraktował problem. Zlecił badania dodatkowe i konsultacje u innego specjalisty. Uważam Pana doktora za dobrego specjalistę i dobrego człowieka. I nie ma znaczenia że wizyta była prywatna, gdyż w tej sytuacji zawinił system służby zdrowia - małe limity NFZ (w poradni wizyty NFZ wykorzystane do końca roku) a nie Pan doktor. Uważam że przy wizycie z NFZ podchodziłby tak samo do pacjenta.

mysle,ze to byl dobry dzien dla mnie, ze trafilem na dyzur Pana doktora w przychodni kardio w Legnicy- profesjonalizm !!!

Super lekarz, bardzo dobry człowiek polecam

Super lekarz, bardzo dobry człowiek polecam

opieszałe traktowanie pacjenta, pośpiech, brak profesjonalizmu, zdecydowanie odradzam!!!