lekarz Ewa Synowiecka

Neonatolog, Pediatra

Rewelacja. Moje dziecko zakochane w Pani Doktor, a ja spokojna. Rewelacyjne podejście do dzieci ale także do "panikujących" rodziców. Polecam

Jest bardzo oddanym pacjentom lekarzem, bezinteresowna.

Jest bardzo oddanym pacjentom lekarzem, bezinteresowna.

Jest lekarka którą na pewno można polecić, 100& diagnoza, wyczerpująco odpowiada na zadawane pytania, super podejście do dzieci, nie faszeruje od razu antybiotykami i sterydami, duże doświadczenie, gorąco polecam!

Bardzo miła pani doktor ma podejście do pacjenta. Udziela odpowiedzi na każde zadane pytanie. Polecam.

Bardzo dobra lekarka zarówno podczas wizyt domowych, jak i przyjmując w przychodni. Poświęca dużo czasu pacjentowi i odpowiada szczegółowo na pytania rodziców. Bardzo polecam!