lekarz Ewa Szczurkowska-Mirecka

świetna Pani Doktor!! prowadziła rowniez dwie ciąze mojej bratowej obie jesteśmy z niej zadowolone!! miałam problemy z ciąza a Pani Ewa zrobiła wszystko abym ją dnosiła a teraz jestem szczęśliwą mamą dwu miesięcznego synka!! jeżeli zajde w ciąze drugi raz napewno będzie ona prowadzona przez Panią Ewe!!!!!

Wizyta odbyła się na zasadzie "odczep się, po coś przylazła". Pani dr stwierdziła ciążę - między 5 a 9 tygodniem - trochę duża rozbieżność, cóż... Nie wykonała USG, a ja tydzień później później wylądowałam w szpitala, gdzie po kilku dniach poroniłam. Wszyscy lekarze dziwili się, że nie miałam USG. Ponad to, pani dr nie była sympatyczna, tak jakby zbadała mnie z łaską. Dziękuję bardzo za takiego "specjalistę". Nie polecam:(

Podzielam powyższą negatywną opinię. Tak zdenerowana po wizycie u ginekologa jeszcze nie wyszłam. Bardzo nie miła i ciężko nawiązać jakiś dialog. Nie mówiąc o leczeniu. Ale cóż pustki pod gabinetem chyba mówią same za siebie

Nie wiem skąd te pozytywne opinie (zapewne sama je napisała) Tak nie profesjonalnego podejscia do pacjenta jescze nie widziałam. Każde moje pytanie witane było z wielką pretensję i ledwo mogłam się cokolowiek o sobie dowiedzieć. Pani doktor przyjmuje jak za karę !!!

Miałam kilka nieudanych prób zajścia w ciążę. Dzięki pani doktor doczekałam sie dwóch pięknych, zdrowych córek, które teraz mają 6 lat i 4 lata. Pani doktor była przy obydwu porodach. Jestem jej bardzo wdzięczna. Poleciłam panią doktor już wielu znajomym. Polecam nadal. Ewa Błędzińska

Polecam nadal.
Ewa Błędzińska

Pani doktor prowadziła cała moja ciąże od poczatku. Dzięki niej urodziłam zdrowe maleństwo. Jest bardzo sympatyczna i poważnie podchodzi do pacjenta, bardzo kompetentna. Polecam wszystkim !!!

Polecam wszystkim !!!

Dr Szczurkowska jest bardzo dobrym specjalistą Dba o dobro pacjentki i Jej maleństwa :) Poważnie podchodzi do pacjentek Jest bardzo dokładna i zawsze odpowiada na pytania Sama dokładnie wszytko tłumaczy przy badaniu czy tez robieniu usg Polecam