lekarz Ewa Szymańska-Dybich

1,1

Bardzo nieprzyjemna Pani wredna,nie daje dojsc do slowa.Bylam skierowana z dziedziny ortopedii a ta Pani badala mnie neurologicznie.Ta pani niema zielonego pojecia o leczeniu.Nie polecam.

Ta Pani będąc orzecznikiem w ZUS wyrządza krzywdę ludziom chorym. Lekarz anastezjolog okazuje się być specjalistom w dziedzinie ortopedii. Czego lekarz nie zrobi dla pieniędzy. To jest bardzo fałszywa i zła kobieta i baaaardzo nie przyjemna

Opryskliwa mało kompetentna brak podejscia do pacjenta. Nie da dojsc do słowa. Narzuca swoje zdania i wsadza zdania w usta. Nie polecam nikomu.