lekarz Ewa Szymczuk

Laryngolog

Trafna diagnoza choroby i skuteczne leczenie. Wykryła wirusa, który inny lekarz nie potrafił zdiagnozować. Na pewno polecę ją moim znajomym

Byłam u kilku lekarzy z moim problemem zdrowotnym, ustawiczny nawrót choroby.Internista polecił mi ponowną wizytę laryngologiczną. Trafiłam do laryngolog dr Szymczuk, która postawiła trafną diagnozę i zastosowała odpowiednie leczenie. Zapomniałam już o dolegliwościach. Super specjalista, bardzo miła dla pacjentów. Janina

Janina

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Trafna diagnoza, wreszcie dziecko zostało wyleczone. Dziekuję. Doskonały specjalista-świetny lekarz. L.

Doskonały specjalista-świetny lekarz.
L.

Podejście do pacjenta - indywidualne. Trafna diagnoza, a przede wszystkim Pani Szymczuk przyjmuje pacjentów "od ręki" - na wizytę czeka się jeden, góra dwa dni. Polecam tego lekarza.

Polecam tego lekarza.

Lekarka kompetentna, bardzo uprzejma i miła. Trafna diagnoza choroby i skuteczne leczenie. Wdzięczna pacjentka Maria

Lekarka kompetentna, bardzo uprzejma i miła.
Trafna diagnoza choroby i skuteczne leczenie.

Wdzięczna pacjentka

Maria

Polecam pacjentom wizyty u pani doktor. Lekarz kompetentny, sympatyczny, specjalista w swej dziedzinie. Nie karze na siebie czekać .

Moje dziecko trafiło do tej Pani z ostrym zapaleniem ucha,dostało zasłaby antybiotyk,zrobił się stan przewlekły ucho leczę do chwili obecnej,dziecku grozi operacja ucha.Uważam,że jest to fatalna osoba i nie powinna zbliżać się do ludzi ,a zwłaszcza do dzieci.