dr hab. Ewa Trzaska

1,5

Miałem okazję być z dzieckiem u Pani Doktor Syropek kilka razy, ale ostatnia wizyta przechyliła szalę i więcej u niej się nie pojawimy. Za każdym razem musimy iść do innego lekarza bo dziecku się nie poprawia. Ostatnim razem Pani Doktor była wyjątkowo nieuprzejma (najwyraźniej zdenerwowana konserwatorem który wszedł bez pytania). Gdy udzielałem odpowiedzi na zadane przez nią pytanie zostałem zrugany bo osłuchuje dziecko. Ciepłe czoło nie jest dla niej żadnym wyznacznikiem a "w dwa dni poprawy się nie widzi". Syn podczas dwóch wizyt dostał 6 syropów (w tym dwa przeciwkaszlowe ...

Ostatnim razem Pani Doktor była wyjątkowo nieuprzejma (najwyraźniej zdenerwowana konserwatorem który wszedł bez pytania). Gdy udzielałem odpowiedzi na zadane przez nią pytanie zostałem zrugany bo osłuchuje dziecko. Ciepłe czoło nie jest dla niej żadnym wyznacznikiem a "w dwa dni poprawy się nie widzi". Syn podczas dwóch wizyt dostał 6 syropów (w tym dwa przeciwkaszlowe na ostatniej wizycie). Pomimo "leczenia" syropkami i wziewami nie było żadnej poprawy.
Pani Doktor sprawia wrażenie bycia tam pod przymusem, dojeżdżając do emerytury w przychodni. Szkoda czasu i nerwów.

TA OSOBA W OGÓLE SIĘ NIE NADAJE DO PRACY JAKO PEDIATRA JEST NIEPRZYJEMNYM I AROGANCKIM CZŁOWIEKIEM Z ŁASKĄ WYDAŁA SKIEROWANIE NA BADANIA O KTÓRE POPROSIŁAM. NIE POLECAM TEJ OSOBY. NIE POINFORMOWAŁA MNIE RÓWNIEŻ JAKIE BADANIA WYPISAŁA DLA MOJEGO DZIECKA.. POPROSIŁAM RÓWNIEŻ O SKIEROWANIE DO NEUROLOGA KTÓREGO NIE DOSTAŁAM. TA OSOBA ZACHOWUJE SIĘ TAK JAKBY PRACOWAŁA Z PRZYMUSU. JESTEM W SZOKU ŻE PO TYLU ZŁYCH OPINII TA OSOBA DALEJ PRACUJE W TEJ PRZYCHODNI !!!!!!!!!!!!

Pierwszy i ostatni raz. Niestety nasz pediatra nie byl dostępny więc przyjęła nas ta pani. Arogancka, niemila, bez podejścia do dziecka, fuka po nosem bo dziecko placze, co zawsze ładnie dało się zbadac ( co sie dziwic, samo wyczulo co to za czlowiek). Już na samym wejściu można wyczuc od tej pani problem. Nigdy nie spotkałam takiego lekarza. Jak pani czuje wypalenie zawodowe polecam już nie pracować. Szkoda,ze nie można dać 0 gwiazdek.

Lekarz, który nie potrafi zbadać dziecka. Komunikacja z dzieckiem i rodzicem jest na skandalicznym poziomie. Nie umie nawet zajrzeć dziecku do gardła. Jej zachowanie jest aroganckie, wykazuje się niekompetencją w zakresie badania małego pacjenta. Taki pediatra to po prostu skandal.

Najbardziej nieprzyjemny lekarz jakiego spotkałam. Pani jakby pracowała za karę. Opryskliwa, niemiła (delikatnie mówiąc), bez żadnego podejścia do dzieci. Jedyny lekarz, który nie potrafił sprawdzić stanu gardła dziecka, bo jak uznała: "dziecko nie potrafi szeroko otworzyć ust i ona nic nie widzi". Osłuchać prawidłowo też nie potrafiła, bo dziecko "się rusza". Bywałam z córką u różnych lekarzy, w tym laryngologów i żaden nie miał problemów z badaniem, a ta Pani ma za każdym razem jakiś problem. Już od samego wejścia do gabinetu ma do pacjenta, jak i rodzica negatywne nastawienie.

Okropny człowiek. Zero empatii dla dziecka, zero uprzejmości dla rodzica. Pretensje, że przyszłyśmy już z dwiema kropkami ospy. Szarpała dziecko zamiast na spokojnie powiedzieć, zeby się odwróciła. Spóźniona miała czas na to, by kolejne 20 min plotkować z Paniami w rejestracji. Nasza noga już nie postanie w gabinecie tej kobiety. I wszystkim również odradzam.

Miałam nieprzyjemność być u tej pani dwukrotnie, ponieważ mój lekarz był aktualnie niedostępny. Kompletnie nie rozumiem po co leczyć dzieci skoro się nie ma do nich żadnego podejścia, empatii. Dziecku na obydwóch wizytach pani doktor na chama wciskała patyk w gardło. Nie wytłumaczy jak otworzyć buzie tylko krzyczy. Poprosiłam zeby osłuchała córkę to stwierdziła ze skoro nie kaszle to po co. Pani jest szorstka, niecierpliwa i niestety nie nadaje się do badania/leczenia maluchów, bo nie ma podejścia kompletnie. Napewno już nie skorzystamy z jej usług.

Poprosiłam zeby osłuchała córkę to stwierdziła ze skoro nie kaszle to po co.
Napewno już nie skorzystamy z jej usług.

Dość, że Pani dr się spóźniła ok.20min.to jeszcze rozmawiała sobie z paniami pielegniarkami w rejestracji o promocjach przedświatecznych nie zważając na to , że mali pacjenci czekają..Podejścia do 3.5letniej córki żadnego!!! Na siłę kazała otwierać buzię i wciskała patyk!! Po badaniu kazała brać syropki aż 3 na kaszel!!! Co nic nie pomogło, dobrze, że poszliśmy do innego lekarza bo jak się okazało syropki nie pomogły A potem nagle zaczęło się zapalenie oskrzeli!!! Koszmar jakiś!!!

Miałam okazję być niedawno z synem u Pani doktor. Może i posiada wiedzę medyczną, ale podejścia do dzieci raczej nie. Również na moje zadawane pytania odpowiadała : Nie wiem Proszę Pani. Obym więcej nie musiała udawać się do niej z dzieckiem.

wg mnie pani doktor może sprawia wrażenie lekko "oschłej" ale dokładnie odpowie na każde pytanie i doradzi gdy jest jakaś wątpliwość, może jej podejście do małych pacjentów nie jest bardzo pieszczotliwe ale przecież najważniejsze jest to aby znała się na diagnozowaniu i leczeniu