Pediatra Sosnowiec

ul. Naftowa
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor wspaniała ciepła bardzo cierpliwa osoba przemiła dla małych pacjętów Pani Doktor zawsze odpowiada na pytania konkretnie wszystko wyjaśnia odbiera telefony czasem jak trzeba udzieli porady przez telefon Pani Doktor jest lekarzem prowadzącym moich dzieci jest lekarzem godnym polecenia warto oddać swoje dziecko w ręce Pani Doktor

Aned-Med
ul. 2 Listopada 171 A
41-218 Sosnowiec

poszukuję Pani dr, Cebuli czy ktos wie gdzie przyjmuje na 11 listopada juz nie pracuje dziękuje za odpowiedz

Opinia dodana przez: MARTYNA

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIMA lek. stom. Magdalena Gryma
ulica Stalowa 3
41-200 Sosnowiec

Najlepszy lekarz pediatra jaką znam. Polecam dla wszystkich. Wspaniałe podejście do pacjenta, super kontakt.

Centrum Pediatrii

41-219 Sosnowiec

Wyrozumiała, cierpliwa, dociekliwa, kompetentna. Zajmuje się pacjentem nie licząc czasu, tylko dobro dziecka.
Uratowała moje dziecko. Dziękuję.

Uratowała moje dziecko. Dziękuję.

Naftowa 69a lok. 5
41-200 Sosnowiec

Byłem z córeczką gdy miała 4 miesiace i Pani doktor nam pomogła. Teraz córka ma 8 miesiecy i ząbkuje. Muszę jechac rozwiązac problem zielonych kup i gorączki 38 stopni. Nie wierze lekarzom w przychodniach. Oni ucza się chyba z google. Pani doktor była ordyntorem pediatrii a to stanowisko wzbudza zaufanie.

ulica Piwnika Ponurego 12c/6
41-200 Sosnowiec

P.Ewa to nie tylko wspaniały specjalista ale także cudowny człowiek.Poświęca pacjentowi tyle czasu i uwagi,że zawsze pomaga w potrzebie.Szczerze polecam -zadowolona pacjenka.

Opinia dodana przez: Joanna

Prywatna Poradnia Lekarska
gen. Stefana Grota-Roweckiego 64

właśnie wróciłam od tego cudotwórcy wrażenia niezapomniane na zwsze

właśnie wróciłam od tego cudotwórcy wrażenia niezapomniane na zwsze

Medycyna Rodzinna
Naftowa 69b/2
41-200 Sosnowiec

Chodzę do Pani doktor od dziecka, obecnie mam 22 lata ( Pani dr to pediatra) ale nie wyobrażam sobie innego lekarza, dlatego poprosiłam p. doktor aby nadal mnie przyjmowała. Jest bardzo kompetentna, taką diagnozę, jaką postawi - wszytsko się sprawdza i nie trzeba nie wiadomo ile się leczyć, jak to bywa niestety u niektóryc lekarzy, którzy nie trafiają. BArdzooo polecam!

lekarz Hanna Marszałek

Dermatolog, Pediatra

al. Zwycięstwa 7
Sosnowiec

Lekarz Cudotwórca własnie ide dzisiaj do niej na kolejna wizyte bo po 2 latach mam nawrót ale mysle ze damy sobie rade .Na prawde serdecznie polecam

lekarz Adam Gorczyca

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
ul. G. Zapolskiej 3, Sosnowiec
41-218 Sosnowiec

Bardzo dobry, kompetentny i miły lekarz. Nasze dziecko miało jak się właśnie dzięki niemu dowiedzieliśmy niską hemoglobinę i potrzebna była transfuzja krwi. Zdecydowanie leczenie, uprzejmość i super podejście do pacjenta jest u niego najważniejsze! Polecam

Opinia dodana przez: Katarzyna