Pediatra Sosnowiec

ul. Naftowa
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor wspaniała ciepła bardzo cierpliwa osoba przemiła dla małych pacjętów Pani Doktor zawsze odpowiada na pytania konkretnie wszystko wyjaśnia odbiera telefony czasem jak trzeba udzieli porady przez telefon Pani Doktor jest lekarzem prowadzącym moich dzieci jest lekarzem godnym polecenia warto oddać swoje dziecko w ręce Pani Doktor

Aned-Med
ul. 2 Listopada 171 A
41-218 Sosnowiec

poszukuję Pani dr, Cebuli czy ktos wie gdzie przyjmuje na 11 listopada juz nie pracuje dziękuje za odpowiedz
Opinia dodana przez: MARTYNA

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIMA lek. stom. Magdalena Gryma
ulica Stalowa 3
41-200 Sosnowiec

Najlepszy lekarz pediatra jaką znam. Polecam dla wszystkich. Wspaniałe podejście do pacjenta, super kontakt.

Centrum Pediatrii

41-219 Sosnowiec

Wyrozumiała, cierpliwa, dociekliwa, kompetentna. Zajmuje się pacjentem nie licząc czasu, tylko dobro dziecka.
Uratowała moje dziecko. Dziękuję.

Naftowa 69a lok. 5
41-200 Sosnowiec

Jest wspaniałym lekarzem, zodpowiednim podejściem do dziecka, które jest tak ważne dla małego pacjenta. Jest to lekarz który nie stosuje od tak Antybiotyku, tylko leczy lekami i syropami które nie szkodzą dziecku i nie osłabiają organizmu. Bardzo profesjonalna lekarka prowadzi moje bliżnieta już 4 lata. Od maleńkiego kiedy to na pogodowiu nie otrzymałam wystarczającej pomocy. POLECAM GORĄCO

ulica Piwnika Ponurego 12c/6
41-200 Sosnowiec

P.Ewa to nie tylko wspaniały specjalista ale także cudowny człowiek.Poświęca pacjentowi tyle czasu i uwagi,że zawsze pomaga w potrzebie.Szczerze polecam -zadowolona pacjenka.
Opinia dodana przez: Joanna

Prywatna Poradnia Lekarska
gen. Stefana Grota-Roweckiego 64

Witam
Od kilku lat leczyłam dziecko w państwowej instytucji.Objawy to szczególnie czesty nawracajacy katar i niweielki kaszel. Kiedy synek miał 2 latka ,jak lekarz stwierdził alergię/astme oskrzelową.Przez kilka lat leczono moje dziecko lekami wziewnymi z zawartoscia sterydów. Po kilku latach po badaniach labolatoryjnych stwierdxono gronkowca w nosie.Wyrobiłam szczepionkę w instytucie mikrobilogi w krakowie.Synek dostał serie zaszczyków bardzo bolesnych. Katar i jego objawy nie miały końca. Syn skończył 8 lat jak ...

Medycyna Rodzinna
Naftowa 69b/2
41-200 Sosnowiec

REWELACYJNE PODEJŚCIE DO DZIECKA - TO PRZECIEŻ DZIECKO JEST PACJENTEM :) JAK TYLKO MOŻNA STOSUJE INNE METODY (BAŃKI, INHALACJE SOLĄ FIZJOLOGICZNĄ, LECZENIE KLIMATYCZNE ITD)A NIE ANTYBIOTYKI - TO JUŻ OSTATECZNOŚĆ. ZAWSZE MA OGLĄD OGÓLNY NA CHOROBĘ DZIECKA - NIE SZUKA PRZYCZYNY W TYM CO BYŁO 2 DNI TEMU JEŚLI DZIECKO PRZEWLEKLE CHORUJE. ZAWSZE DOKŁADNIE OPISUJE METODYKĘ LECZENIA, PO CO, ILE, I DLACZEGO TAK. NIE ZDARZYŁO MI SIĘ WYJŚĆ Z GABINETU ...

lekarz Hanna Marszałek

Wenerolog, Pediatra

al. Zwycięstwa 7
Sosnowiec

Lekarz Cudotwórca własnie ide dzisiaj do niej na kolejna wizyte bo po 2 latach mam nawrót ale mysle ze damy sobie rade .Na prawde serdecznie polecam

lekarz Adam Gorczyca

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
ul. G. Zapolskiej 3, Sosnowiec
41-218 Sosnowiec

Na początku - fascynacja. Trafna diagnoza i wytłumaczenie nagle "innych" zachowań córki. Wprowadzone leki - dość duża dawka ze względu na stan. Sytuacja na tyle opanowana, że jakoś próbuje dawać radę w życiu codziennym.
Po 2 latach (co 3 miesiące wizyta za zgodą lekarza) wkradła się rutyna. Recepta, a co słychać - podstawowe badania "opukujące" dziecko. Po czym dziecku kończą się leki - starczy na ok.45 dni. Idę jak zwykle ...
Opinia dodana przez: Marcin

Pediatrzy w Sosnowcu