Specjalista psychiatrii dorosłych oraz specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży. Dr Ewa Tylko jest niezwykle wnikliwym i świetnie wykształconym psychiatrą. Doświadczenie zdobywała pracując w Wielkiej Brytanii w Klinice Priory w Chelmsford oraz w Capio Nightingale w Londynie. Konsultacje prowadzi również w języku angielskim i hiszpańskim.

Jak na pierwszą wizytę jestem bardzo zadowolona. Jest to najlepszy specjalista u jakiego do tej pory byłam:). Widać przede wszystkim ze Pani doktor zna się na swojej pracy, która wykonuje! Duża wiedza zrobiła na mnie wrażenie! Teraz tylko czekać na rezultaty.. Polecam.

Bardzo dobry psychiatra. Przez długi czas miałam bardzo silną depresję, byłam nawet w szpitalu. Uważam też, że ma dużo empatii wobec pacjenta, stara się pomóc i robi to z sercem. Jestem pod wrażeniem skuteczności i podejścia Pani doktor. Szczerze polecam!

Już po wyjściu z gabinetu po pierwszej wizycie czułam, ze wreszcie trafiłam pod dobrą opiekę. Pierwsze wrażenie - miła, ciepła i skupiona na pacjencie lekarka. Zaangażowana, pomocna, sympatyczna, konkretna. Polecam zdecydowanie wizytę u Pani Doktor.

Szczerze to jeszcze nie spotkałam tak ludzkiego lekarza.Od ponad 2 lat jestem pod opieką Pani doktor i mogę liczyć na pomoc praktyczne o każdej porze i z każdego miejsca na świecie. Z czystym sumieniem polecam.

Pani Doktor jest wnikliwym, doświadczonym specjalistą. Pomogła mi, gdy byłam w fatalnym stanie. Nie będę się uzewnętrzniała na temat moich przypadłości medycznych, ale mogę zapewnić, że jest skutecznym lekarzem.

Szczerze mówiąc jestem zadowolona z leczenia u Pani doktor. Nie wątpliwie posiada kompetencje oraz ma życzliwy kontakt z pacjentem; prowadzi wywiad odnośnie przebiegu choroby.

Po porodzie potrzebowałam pomocy Pani Doktor. Uzyskałam pełne wsparcie. Na prawdę dobry specjalista, jestem bardzo zadowolona i dziękuję za opiekę i pomoc, jaką wtedy otrzymałam.

Świetna, skuteczna Pani Doktor. Moja imienniczka :) Lecząc się w Ginemedice miałam okazję być na kilku wizytach i z czystym sumieniem mogę polecić. Pozdrawiam serdecznie.

Pani Doktor jest niezwykle ciepłą, empatyczną osobą oraz doświadczonym specjalistą. Mogę zapewnić, że warto wybrać się na wizytę, z której będzie się zadowolonym.

Lekarz w 100% godny polecenia! Wysłucha, podnosi na duchu. Wszystko szczegółowo wyjaśnia, poświęca odpowiednią ilość czasu. Miło odwiedzać jej gabinet.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Wrocław"?

Ginemedica
ul. Krawiecka 1