lekarz Ewa Tylkolekarz Ewa Tylko - zdjęcie profilowe

lekarz Ewa Tylko

Psychiatra

Specjalista psychiatrii dorosłych oraz specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży. Dr Ewa Tylko jest niezwykle wnikliwym i świetnie wykształconym psychiatrą. Doświadczenie zdobywała pracując w Wielkiej Brytanii w Klinice Priory w Chelmsford oraz w Capio Nightingale w Londynie. Konsultacje prowadzi również w języku angielskim i hiszpańskim.

Już po wyjściu z gabinetu po pierwszej wizycie czułam, ze wreszcie trafiłam pod dobrą opiekę. Pierwsze wrażenie - miła, ciepła i skupiona na pacjencie lekarka. Zaangażowana, pomocna, sympatyczna, konkretna. Polecam zdecydowanie wizytę u Pani Doktor.

Szczerze to jeszcze nie spotkałam tak ludzkiego lekarza.Od ponad 2 lat jestem pod opieką Pani doktor i mogę liczyć na pomoc praktyczne o każdej porze i z każdego miejsca na świecie. Z czystym sumieniem polecam.

Lekarz w 100% godny polecenia! Wysłucha, podnosi na duchu. Wszystko szczegółowo wyjaśnia, poświęca odpowiednią ilość czasu. Miło odwiedzać jej gabinet.

Bardzo dobry psychiatra. Przez długi czas miałam bardzo silną depresję, byłam nawet w szpitalu. Uważam też, że ma dużo empatii wobec pacjenta, stara się pomóc i robi to z sercem. Jestem pod wrażeniem skuteczności i podejścia Pani doktor. Szczerze polecam!

Szczerze mówiąc jestem zadowolona z leczenia u Pani doktor. Nie wątpliwie posiada kompetencje oraz ma życzliwy kontakt z pacjentem; prowadzi wywiad odnośnie przebiegu choroby.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Wrocław"?

Ginemedica
ul. Krawiecka 1