lekarz Ewa Wilk

1,7

Sposób traktowania pacjenta przez Panią Dr Ewę Wilk kompletnie mnie zszokował. Juz czekając na wizytę przed drzwiami byłam swiadkiem krzyków Pani Dr dobiegających z jej gabinetu. Po wejsciu do gabinetu juz na starcie zostałam zaatakowana. Lekarka totalnie nieuprzejma, opryskliwa, traktuje pacjenta jak zło konieczne. Nikomu nie polecam !!!!

OPRYSKLIWA STARA PUDERNICA I SOROŃ !! PS w ciągu godziny "załatwiła" 16 pacjentów z NFZ ,bo pewnie śpieszno jej (BUCOWI) było do wizyt PRYWATNYCH.Wredny babsztyl...

Nikomu nie polecam wizyt u pani doktor. Jest niekompetentna, opryskliwa, traktuje pacjentów jak intruzów. Nie diagnozuje kompleksowo i nie tłumaczy choroby. Pani dr powinna odpoczywać na emeryturze bo jak widać męczy ją praca i pacjenci.

Super lekarz ! Polecam każdemu takie podejście do pacjenta ,Pani doktor z olbrzymią wiedzą ! Tylko takich lekarzy nam pacjentom trzeba .

Super lekarz !

Byłem zmuszony kilkakrotnie pójść do pani doktor,lecz już po pierwszej wizycie,miałem dość.Jest opryskliwa i nieuprzejma,wszystkie czynności związane z badaniem pacjenta,wykonuje jakby z przymusu,odnosi się wrażenie,że jest się intruzem.Chodzę tam tylko wypisać receptę,co do leczenia,nie polecam nikomu.

Polecam!!!Niezbyt czesto zdarza sie by lekarz milo podchodzil do pacjenta,podczas wizyty publicznej,ale w tym wypadku jest inaczej.Ciepla i sympatyczna P.doktor cierpliwie tlumaczaca co niezbyt czesto spotyka sie za nasze ciezko placone pieniadze do zus-u.Polecam goraco!!!

Dzięki Bogu,że po pierwszej wizycie (bardzo niemiło było i byle jak )zdecydowałem się na leczenie w WEISS KLINIK!! TO ŚWIATOWY POZIOM DIAGNOSTYKI I LECZENIA nie wspominając o poszanowaniu pacjenta.