Ewa Wiśniewska-Górska

1,3
1,7
1,5
1,3

Byłam w Stomadencie raz. Oczywiście ząb mi wyrwano, w 6 miesiącu ciąży, BEZ ZNIECZULENIA (bo tutaj prawie zęba nie ma, to prawie sam korzeń). z biegem czasu cieszę się, że na tym fotelu nie urodziłam. Wyszłam zalana łzami, po 3 dniach miałam wizyte w prywatnym gabinecie, pani dentystka usuwała mi resztki korzenia, miałam suchy zębodół, jakaś masakra... oczywiście zakończyło się 4 szwami... i antybiotykiem. NIE POLECAM, JAK NAJDALEJ OD TEGO GABINETU I WSZYSTKICH STOMATOLOGÓW TAM PRZYJMUJĄCYCH!

Byłam w Stomadencie raz w życiu i wystarczy. Parę lat temu miałam tam leczenie kanałowe bez znieczulenia (o które prosiłam 2 razy przed zabiegiem i 3 razy w trakcie!). Wyszłam zalana łzami i przez cały dzień wyłam z bólu. Po tamtej wizycie mam taką traumę, że już więcej nie byłam u żadnego dentysty, chociaż wiem, że powinnam iść. Nikomu nie polecam.

Nie polecam nikomu tej dentystki. Robi wszystko na szybkiego, przez co plomby szybko wylatują. Nie tłumaczy w czym jest problem. Wydaje się fałszywa. Co słyszy się najlepiej wszystkim by wyrywała zęby. NIE POLECAM.

Pani doktor jest życzliwa, empatyczna etc. aczkolwiek niewiele mówi na temat choroby, faktycznie mało czasu poświęca pacjentowi, ale z drugiej strony nie ma się czemu dziwić, skoro każdy dentysta ma tak napięty grafik, nie może sobie pozwolić na to, żeby zajmować się przez 2 godziny jedną osobą, zawsze można się skontaktować prywatnie, jeżeli ktoś jest niezadowolony z braku zaangażowania

nie polecam nikomu kowal !!! dlutowanie - 30 minut na zywca, bol nie do opisania, lekarka zero sil, RTG nie bylo, wolna amerykanka, nie oceniony stan zeba, znieczulenie ktore nie zadzialalo, potem drugie i trzecie, pokruszony zab i gehenna - wspommniane dlutowanie, jak za krola ¢wieczka, bol nie do opisania, po wszystkim wylyzeczkowany dol i mam suchy zebodol - po scianach chodze, inny dentysta chirurg uratowal mi zycie, chodze na plukanki, place za to kupe siana, bo dlutowanko bylo na kase chorych, mam zapalenie okostnej i szczerze uslug nie polecam, w tych czasach taki bol, masakra, gleboka komuna !!! Jak najgorsza opinia o tym miejscu - mam x dni wycietych z zyciorysu a za chwile swieta - serdeczne dzieki za taki prezent !!! wzajemnie !!!

Byłam u tej Pani kilka razy. Miła zrobi szybko lecz nie dokładnie. Moim zdaniem u Pani Doktór liczy się ilość a nie jakoś. Osobiście nie jestem zadowolona. Pozdrawiam.