Stomatolog Starogard Gdański

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Juranda ze Spychowa 2 B
83-200 Starogard Gdański

Atmosfera podczas wizyty jest bardzo dobra. Pani Doktor jest sympatyczna i rzeczowa, odpowiada na każde zadane pytanie i wszystko starannie tłumaczy. Jest bardzo profesjonalna i dokładna, wręcz pedantyczna, co w tym przypadku niewątpliwie jest jej zaletą. Jestem jej stałym klientem od 15 lat i po każdej wizycie wychodzę bardzo zadowolony. Nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń. Polecam wszystkim pacjentom, zarówno małym i dużym. :)

Opinia dodana przez: Paweł

Prywatny Gabinet Lekarski
Obrońców Poczty Gdańskiej 21
83-200 Starogard Gdański

Przemiła pani ! Bardzo kompetentna, lubi pacjentów, zawsze przyjmuje z uśmiechem, każdego pacjenta z osobna pamięta, leczy mnie od kilku lat, raz pokusiłam się i poszłam do innej, niestety wyszłam z rozczarowaniem, pani Magda przyjęła i naprawiła ten błąd, dla swojego pacjenta znajdzie zawsze szybko termin, jeżeli chodzi o koszt wizyty to naprawdę jest niewielki, bardzo serdecznie polecam :)

al. Armii Krajowej 9D/10
83-200 Starogard Gdański

Szczerze polecam. Pani doktor bardzo uprzejma, delikatna i wyrozumiała. Cierpliwie i szczegółowo tłumaczy zakres planowanego leczenia. A samo leczenie, jak również usuwanie zębów jest zupełnie bezbolesne i bezstresowe. Dzięki miłej atmosferze panującej w gabinecie u Pani Doktor, mój paniczny strach przed dentystą odszedł w niepamięć.
Pani Doktor, bardzo dziękuję...

Pani Doktor, bardzo dziękuję...

Opinia dodana przez: Judyta

Sienkiewicza 10
83-200 Starogard Gdański

Kompetentna , uprzejma , wszystko dokładnie wytlumaczy, przedstawia możliwe rozwiazania , atmosfera mila , poświęca czas i uwage pacjentowi

Opinia dodana przez: Natalia

Przychodnia na Hallera
ulica Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Jak dla mnie bardzo miła i sympatyczna Pani doktor.Bardzo solidnie wykonuje swoją pracę.Jest godną polecenia.Uwielbiam wizyty u niej.

Opinia dodana przez: Edyta

al. Armii Krajowej 9D/10
83-200 Starogard Gdański

Pan Doktor bardzo delikatny i miły. W swojej pracy wykazuje się pełnym zaangażowaniem i troską. o pacjenta. U Pana Doktora miałam przeprowadzone leczenie kanałowe kilku zębów i wszystkie były bezbolesne. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Judyta

Medpharma

83-200 Starogard Gdański

Świetny i kompetentny fachowiec. Wizyta bez stresu, w przyjemnej atmosferze. Wyleczył mi kilka zębów, a przy tym przełamał strach przed stomatologiem. Szczerze polecam!

Opinia dodana przez: Damian

ulica Lipowa 1
83-200 Starogard Gdański

Lecze sie u Pana doktora juz chyba 10 lat. I moj maz rowniez. Nie znam lepszego lekarza. Mam do Pana doktora 100% zaufania. Jezdze do Pana doktora 25 km i nawet nie pomyslalam o stomatologu w swoim miescie. Milo. Bezbolesnie i fachowo. Zadnych problemow ze zrobionymi zebami. Polecam.

Opinia dodana przez: Joanna

GABINET STMATOLOGICZNY BARBARA SEPETOWSKA
STAROGARD GD. UL. LUBICHOWSKA 79
83-200 Starogard Gdański

Zawsze profesjonalnie, z uśmiechem i zrozumieniem. Jestem stałym pacjentem-jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Nie trzeba wyjeżdżać do Trójmiasta, by mieć solidnie zrobione ząbki.!!!

Opinia dodana przez: gosia

Bohaterów Monte Cassino 10
83-200 Starogard Gdański

Nie polecam. Na pięć robionych zębów dwa do poważnej poprawy. Na jednym plomba nie pokryła w pełni tego co trzeba było i rozwinęła się próchnica która objęła sąsiedni ząb. A mówiłem, żeby koronę założyć to pan doktor wymyślił, że ulepi takiego śmiesznego kikuta który do zęba za nic nie był podobny. Na drugim powierzchnia plomby założona zbyt płytko, przez co tylna ściana zęba wystawała, aż się złamała przy jedzeniu. No wdała się tam próchnica i poważne leczenie jest potrzebne.

Opinia dodana przez: Szymon

Stomatolodzy w mieście Starogard Gdański