Filtruj terminy

Chirurg stomatolog

Stardentica
Rynek 6
83-200 Starogard Gdański

Już 3 ósemki wyrwałam u dr Rutkowskiej. Z tego jedne był pęknięty i miałam nerwy na wierzchu. Pani doktor sobie dobrze radzi. Przy górnej ósemce nawet nie zauważyłam kiedy wyrwała zęba, dolna była trochę gorsza i miałam opuchliznę tydzień, ale to dlatego, że ząb mocno siedział.
Opinia dodana przez: Helena

lek. dent. Maciej Bloch

ulica Lipowa 1
83-200 Starogard Gdański

Pan doktor zawsze imponuję mi wiedzą i umiejętnościami. Jakość otrzymanej pomocy jest nieporównywalna z innymi. Wykorzystywane materiały również. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Paulina Musiał

lek. dent. Tomasz Chabowski

Bohaterów Monte Cassino 10
83-200 Starogard Gdański

Leczyłam zęby u tego stomatologa przez około 10 lat. Pewnego razu nie mogłam umówić się prędko na wizytę i poszłam do innego stomatologa, który na początek zlecił RTG panoramiczny. Okazało się, że wszystkie zęby leczone kanałowo przez doktora Chabowskiego kwalifikowały się do powtórnego leczenia, kanały były nie do końca wypełnione, przez co tworzyły się zmiany przy korzeniach. Nawet zwykłe plomby były wg mojego nowego stomatologa kanciaste na zdjęciu rtg, rozszczelnione. ...
Opinia dodana przez: D.

Andrzej Mateńko

Medpharma

83-200 Starogard Gdański

Dramat ! Zostawiłam kupę kasy, źle wyrwany ząb, do samej kości ból niemiłosierny, drugi ząb styk między 4 a 5 źle zrobiony.. łącznie 1500zl wydane na dwa zęby z czego teraz muszę to wszystko doprowadzić do porządku i inny stomatolog na nowo mi to poprawia, czyli dalsze wydawanie pieniędzy... Ze zwykłą plombą może sobie poradzi..ale napewno już nigdy nie zaryzykuję..najgorszy stomatolog jaki mi się trafił w życiu... Co do reszty ...

Mirosław Dębski

Starogard Gdański

Po niefortunnej wizycie w pewnej starogardzkiej "klinice" dr Dębski był dla mojej szczęki ukojeniem i wybawieniem. Bardzo miły człowiek, profesjonalnie bez pośpiechu przeprowadzone leczenie, odpowiednia cena.

Ewa Wiśniewska-Górska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna "STOMADENT" s.c. R. Wiśniewski, E. Wiśniewska-Górska
Gen. Andersa 43
83-200 Starogard Gdański

Byłam w Stomadencie raz. Oczywiście ząb mi wyrwano, w 6 miesiącu ciąży, BEZ ZNIECZULENIA (bo tutaj prawie zęba nie ma, to prawie sam korzeń). z biegem czasu cieszę się, że na tym fotelu nie urodziłam. Wyszłam zalana łzami, po 3 dniach miałam wizyte w prywatnym gabinecie, pani dentystka usuwała mi resztki korzenia, miałam suchy zębodół, jakaś masakra... oczywiście zakończyło się 4 szwami... i antybiotykiem. NIE POLECAM, JAK NAJDALEJ OD TEGO ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Barbara Sepetowska

GABINET STMATOLOGICZNY BARBARA SEPETOWSKA
STAROGARD GD. UL. LUBICHOWSKA 79
83-200 Starogard Gdański

Zawsze profesjonalnie, z uśmiechem i zrozumieniem. Jestem stałym pacjentem-jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Nie trzeba wyjeżdżać do Trójmiasta, by mieć solidnie zrobione ząbki.!!!
Opinia dodana przez: gosia

lek. dent. Patrycja Pancerz-Chabowska

Bohaterów Monte Cassino 10
83-200 Starogard Gdański

Bardzo przyjazny gabinet, fachowa i kompetentna obsługa, przemiła atmosfera. Idealny dla małych i dorosłych pacjentów. Polecam wszystkim!!!
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Arleta Krajewska

Przychodnia na Hallera
ulica Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Jak dla mnie bardzo miła i sympatyczna Pani doktor.Bardzo solidnie wykonuje swoją pracę.Jest godną polecenia.Uwielbiam wizyty u niej.
Opinia dodana przez: Edyta

lek. dent. Izabela Smycz

Gabinet Stomatologiczny
Doktora Maja 1
83-200 Starogard Gdański

Gorąco polecam! Spędzałam Święta w Starogardzie Gdańskim. Złamał mi się ząb-jedynka. Wyglądałam okropnie. Pani doktor w komfortowym gabinecie, bezboleśnie, w przemiłej atmosferze, za nieduże pieniądze pięknie naprawiła mi uszkodzenie. Byłam zachwycona.
warszawianka

Stomatolodzy w Starogardzie Gdańskim