lekarz Ewa Woś-Wasilewska

Wspaniały fachowiec i osoba o ogromnym sercu. Pani doktor przez cały nasz pobyt w szpitalu po porodzie (a trwał on tydzień) codziennie z ogromną dokładnością badała moją córeczkę. Podejscie do maluszków ma cudowne, podejscie do rodzica- to samo. Do tego dba o każdy szczegół. Mam do tej pani ogromne zaufanie i polecam z całego serca!

Znamy sie z Panią Doktor juz wiecej niz rok. Zawsze trafnie ocenia stan mojego dziecka. Idealnie dobiera lekarstwa. Nie naduzywa przepisywanie antybiotyków i syropkow. Ma świetne podejście i tylko jej całkowicie ufam jako pediatrze.

Fantastyczna lekarka! Najlepsza! Zawsze znajduje dla nas czas. Wysłuchuje, doradza, także telefonicznie, gdy nadgorliwa mama (czyt. ja:)) panikuje. Opiekuje się moimi dwiema córeczkami. Mam do niej ogromne zaufanie. Zawsze najpierw stara się nas wyleczyć bez antybiotyku, a ten tylko w ostateczności. dzięki niej zyskałam znacznie większą wiedzę dot. leczenia córeczek. Wiem, że podstawą przy chorobie jest CRP i wiele innych. Polecam w 100%

wszystkie opinie wystawione na profilu tej pani są wystawione przez jej rodzinkę która robi wszystko żeby wypromować swoje.pacjenci nie wystawiają codziennie opinii a tu....... mam tylko nadzieję ze ta pani skonczyła studia bez pomocy swojej rodzinki.

wszystkie opinie wystawione na profilu tej pani są wystawione przez jej
rodzinkę która robi wszystko żeby wypromować swoje.pacjenci nie wystawiają
codziennie opinii a tu....... mam tylko nadzieję ze ta pani skonczyła
studia bez pomocy swojej rodzinki.

polecam super pediatra!!!oby takich więcej.

polecam super pediatra!!!oby takich więcej.

Moj synek jest pod opieką pani doktor od kilku lat. Każdorazowo diagnozowany trafnie i skutecznie leczony. Pani doktor ma doskonałe podejście do dzieci, poświeca duzo czasu na wyjasnienie przyczyn, skutków choroby oraz sposobów postepowania przy leczeniu, bardzo miła i przyjemna. Szczerze polecam.

Bardzo "poukładana" Pani Doktor, miła i skuteczna. Polecam.

Bardzo "poukładana" Pani Doktor, miła i skuteczna. Polecam.

Dr Ewa Woś Wasilewska jest wspaniałą lekarką,ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest miła,kompetentna,rzeczowa,sumienna,dokładna,poświęca bardzo dużo czasu,odpowiada spokojnie na wszystkie pytania rodziców,stawia prawidłowe diagnozy,interesuje się dziecmi nawet po wizycie!Moja córka i synek bardzo lubią swoją lekarkę,a my z mężem cieszymy się,że trafiliśmy na pediatrę do którego mamy pełne zaufanie! Aleksandra Rejniak

Bardzo kompetentny i doświadczony lekarz, majacy znakomity kontakt z dzieckiem i rodzicami.

super lekarz, mega trafne diagnozy, świetne podejście do dziecka, wszystko tłumaczy i wyczerpująco odpowiada na zadawane pytania! Mega pozytyw!