Ewa Żmudzińska

Bezczelna, z podejściem "byle szybko i wziąć pieniadze". Nigdy nie spotkałam tak nie miłej i bezczelnej osoby w swoim życiu!!! I nigdy nie miqlam tak bolesnego badania!!! Nie polecam!!!! Gwiazdki powinny być na minusie!!!

Trafiłam do pani doktor z polecenia i bardzo się rozczarowałam. Zostałam niemiło potraktowana. Pani doktor nie byla absolutnie zainteresowana wywiadem, przerywała kiedy próbowałam opisać mój problem. Dopiero po moim upomnieniu jej, zmieniła nieco nerwowy i oskarżycielki ton. Miałam nadzieję, że w tak profesjonalnej (i drogiej) klinice, jak Invicta zostanę zdecydowanie lepiej potraktowana. Pierwsza i ostatnia moja wizyta u tej Pani.

Jestem bardzo zadowolona z Pani dr. . Dzieki niej mam dwójkę wspaniałych i przede wszystkim zdrowych dzieci, mimo mojej choroby. Zawsze wszystko dokladnie tłumaczyła, nic nie ukrywała, mowila o ryzyku i odpowiadała na każde pytanie. Nigdy nie owijala w bawełnę i byla pod tel dostępna o każdej godzinie, a jesli nie miala czasu to odpisywala badz oddzwaniala w wolnej chwilichwili. Polecam Panią dr każdemu. Ja nigdy nie zmienię jej na innego lekarza.

Pani Doktor _ to kompetentna,fachowa osoba z wieloletnim stażem. Zawsze wysłucha,odpowie na wszystkie pyt (nawet na te najbardziej blache czy wydawac by sie moglo nawet smieszne) Moze i jest troszke oschlą osobą w kontaktach z pacjentkami ale wg mnie taki dystans jest jak najbardziej na miejscu - w koncu jako lekarz ma leczyc, stawiac diagnozę a nie "glaskac" i zapewniac że wszystko zawsze bedzie dobrze. Jesli chodzi o kontakt tel z Pania doktor to mozna powiedziec ze jest on staly - nawet gdy w danej chwili nie moze odebrać tel ...

Pani Doktor _ to kompetentna,fachowa osoba z wieloletnim stażem.
Jesli chodzi o kontakt tel z Pania doktor to mozna powiedziec ze jest on staly - nawet gdy w danej chwili nie moze odebrać tel zawsze oddzwania czy tez odp na sms.
Jestem pacjentką Pani Doktor od dobrych 6 lat - dzięki Pani Doktor mam wspaniałe dzieci (jestem po 4 poronieniach a dr zmudzinska jako jedyna powiedziala ze nie ma rzeczy niemozliwych,jako jedyna dobrala odpowiednie leki i jestem Jej za to ogromnie wdzieczna.
_
Jesli chodzi natomiast o kwestie jaka zostala poruszona w jednej z opinii _ bagatelizowanie plamienia we wczesnej ciazy _ z wlasnego doświadczenia wiem,ze takie syt nalezy spr ale na sile nie mozna podtrzymywac ciąży-organizm sam wie najlepiej (na wczesnym etapie ciazy) czy dziecko jest dosc silne by przezyc - jesli ma jakies wady niestety sie go pozbywa ..
_
I na koniec - pamietajcie ze nie ma ludzi nieomylnych..

Byłam na wizycie w Żukowie, aby potwierdzić ciąże i usłyszałam, że nie będzie mnie badać, ponieważ jest za wcześnie. Doktor Żmudzińska dodała, że nie mam panikować gdy zacznie się jakieś krwawienie, bo tylko głupie baby latają tak do ginekologa. Niestety posłuchałam się jej i zbagatelizowałam krwawienie. Straciłam, poroniłam moje bliźniaki. Nie polecam nikomu tej lekarki.

Fantastyczna Pani Doktor. Prowadziła moją ciążę i wszystko miała pod kontrolą, zdrowie dzieci, moje zdrowie, wyniki badań, które zresztą często powtarzałam. Pani Ewa pomogła mi nie tylko w ciąży, ale i po porodzie, w momencie, gdy zaczęło dziać się coś niedobrego. Pani Doktor dostępna praktycznie 24/7, zawsze pod telefonem, wystarczy zadzwonić i zapytać gdy coś nas niepokoi. Najbardziej cenię w Dr Ewie, profesjonalność, rzetelność i rzeczowość. Pani Dr mówi o wszystkim co się dzieje prosto z mostu, nie tzreba zadawać pytań i 'wyciągać' informacji. Pani doktor traktuje równo wszystkie pacjentki ...

Najbardziej cenię w Dr Ewie, profesjonalność, rzetelność i rzeczowość. Pani Dr mówi o wszystkim co się dzieje prosto z mostu, nie tzreba zadawać pytań i 'wyciągać' informacji. Pani doktor traktuje równo wszystkie pacjentki w ciąży, nie zważając na wiek. Pani doktor też nie ocenia nikogo i nie patzry z góry.
Polecam wszystkim tego lekarza!!!

Pani dr być może poświęca mało czasu pacjentom, ale wystarczająco aby zdiagnozować lub wykluczyć chorobę, wysłuchać i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania.

Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!! Dziecko urodziło sie chore wszystcy w szoku bo specjalista mów zaniedbanie pani doktor powinna zauwazyc chorobe w pore moje dziecko było by zdrowe. NIE POLECAM

Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!

Jest wspaniałym lekarzem!!! Ona jako jedyna pomogła mi zajść w ćiąże. Działa kompleksowo. Zawsze poświęća dużo czasu. Piękny gabinet.

Godna polecenia, bardzo rzeczowa i zaufana ginekolog. Kompleksowo podchodzi do leczenia. Bardzo przyjemny i nowoczesny gabinet. Pani Żmudzińska jest uprzejma i wykwalifikowana. Jeśli ktoś decyduje się na leczenie prywatne, to polecam tylko i wyłącznie tą Panią.