Ginekolog Żukowo

Orzeszkowej 8
83-330 Żukowo

Szczerze polecam!!! To super gość! Mam nadzieję, że to niewymierający gatunek. Przy okazji dobrego zdrowia Panie doktorze.

Opinia dodana przez: Angelina

Pożarna 4 gab 1
83-330 Żukowo

Lekarz wyprowadził mnie po poronieniu, jestem pod ciągłą opieką. Co 3 miesiące badania, kontrola. REWELACYJNY! Potrafi wszystko wyjaśnić, wystarczy zapytać. POLECAM!

Opinia dodana przez: Anita

ulica Gdyńska 89
83-330 Żukowo

Pani Doktor _ to kompetentna,fachowa osoba z wieloletnim stażem.
Zawsze wysłucha,odpowie na wszystkie pyt (nawet na te najbardziej blache czy wydawac by sie moglo nawet smieszne)
Moze i jest troszke oschlą osobą w kontaktach z pacjentkami ale wg mnie ...

Pani Doktor _ to kompetentna,fachowa osoba z wieloletnim stażem.
Moze i jest troszke oschlą osobą w kontaktach z pacjentkami ale wg mnie taki dystans jest jak najbardziej na miejscu - w koncu jako lekarz ma leczyc, stawiac diagnozę a nie "glaskac" i zapewniac że wszystko zawsze bedzie dobrze.
Jesli chodzi o kontakt tel z Pania doktor to mozna powiedziec ze jest on staly - nawet gdy w danej chwili nie moze odebrać tel zawsze oddzwania czy tez odp na sms.
Jestem pacjentką Pani Doktor od dobrych 6 lat - dzięki Pani Doktor mam wspaniałe dzieci (jestem po 4 poronieniach a dr zmudzinska jako jedyna powiedziala ze nie ma rzeczy niemozliwych,jako jedyna dobrala odpowiednie leki i jestem Jej za to ogromnie wdzieczna.
_
Jesli chodzi natomiast o kwestie jaka zostala poruszona w jednej z opinii _ bagatelizowanie plamienia we wczesnej ciazy _ z wlasnego doświadczenia wiem,ze takie syt nalezy spr ale na sile nie mozna podtrzymywac ciąży-organizm sam wie najlepiej (na wczesnym etapie ciazy) czy dziecko jest dosc silne by przezyc - jesli ma jakies wady niestety sie go pozbywa ..
_
I na koniec - pamietajcie ze nie ma ludzi nieomylnych..