lekarz Tomasz Raba

Lekarz wyprowadził mnie po poronieniu, jestem pod ciągłą opieką. Co 3 miesiące badania, kontrola. REWELACYJNY! Potrafi wszystko wyjaśnić, wystarczy zapytać. POLECAM!

Bardzo dobry lekarz , czasem mało rozmowny i raczej trzeba pytać.Z osobami kompetentnymi rozmawia.Co do diagnozy jest opanowany i pewny swego.Jak na lekarza z NFZ to rewelacja.Za dobry na przychodnie w Zukowie:)

Moja szwagierka w 9 miesiącu ciąży przez jego błędne oceny jej stanu zdrowia i dziecka o mało się nie wykrwawiła! Dziecko przez jej wysokie ciśnienie nie miało już prawie tętna. Lekarze w szpitalu powiedzieli jej że powinna od dwóch tygodni leżeć w szpitalu a on przepisał jej leki i odesłał do domu. Moją chorobę też źle ocenił i dobrał złe lekarstwa. Jednym słowem porażka. Powinien przejść na emeryturę, bo albo się wypalił zawodowo albo jest mało kompetentny. Teraz leczę się prywatnie i choćby nie wiem co się działo nie wrócę do niego...

Dr Raba prowadził moje dwie ciąże (od marca 2009 i od lutego 2011). W pierwszej ciąży było ok, zlecał badania, robił usg często, prawie na każdej wizycie. W drugiej ciąży już nie było kolorowo. Nie chodzi o to, że chciałabym mieć co miesiąc usg, ale ostatnie miałam połówkowe, a potem już żadnego! Gdy się upomniałam po 36 tyg, to powiedział, że nie ma potrzeby robić usg, pomacał brzuch i stwierdził, że dziecko nie wygląda na jakieś wielkie, więc nie będzie komplikacji przy porodzie. Na porodówce okazało się, że miałam minimalną ilość wód płodowych, dziecko mogło się udusić! Teraz jestem w trzeciej ciąży i do niego na pewno nie pójdę!

Bardzo polecam tego Lekarza, jest bardzo uprzejmy dla kobiet i do tego zawsze stara się jak najlepiej pomóc.

Doktor prowadził moją dość skomplikowaną ciążę. Inny lekarz nie chciał jej ratować. Dzięki niemu urodziłam w terminie. Po porodzie pytał o zdrowie malucha. Nigdy nie straszył, ale rzeczowo informował mnie o stanie zdrowia. Zawsze odnosi się z szacunkiem, taktowny.

dr Raba prowadził moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona z jego podejścia do sprawy i kompetencji, jestem młodą osobą i wtedy byłam bardzo przejęta moim maleństwem, a dzięki doktorowi zupełnie się uspokoiłam, bo wiedziałam, że z taką opieką nic mu nie grozi

Czuję się pod opieką lekarza, który nie robi tego schematycznie a interesuje się indywidualnie i bardzo sumiennie mną i moim maleństwem a mam doświadczenie 4 miesięcznej praktyki innego doktora który od początku ciąży nie zbadał mnie ginekologicznie a jak przychodziłam na wizytę to wypisywał "papierki"w 3 mnin i wychodziłam..Pan doktor Tomasz Raba to zupełne przeciwieństwo tego co spotkało mnie wcześniej..jestem o wiele spokojniejsza bo jestem po ciężkiej chorobie co budziło przez te początkowe przeboje i brak zainteresowania duże niepokoje!Czoła chylę doktorowi Rabie!

To była moja pierwsza wizyta u dr.Raby,cóż co do uprzejmości to i owszem ,bardzo spokojny,wzbudza zaufanie ,co do wywiadu o stan zdrowia to wypełnił tylko kartę... no nie wiem,nie mogę powiedzieć ,że jest jakiś super ,okaże sie przy następnej wizycie..kazdy przeciez moze miec jakiś słabszy dzień..

Zdecydowanie polecam wszystkim zainteresowanym Paniom doktora Raba. Jestem tak bardzo zadowolona ze specjalnie zmieniłam godziny swojej pracy, żeby móc jeździć do SWISSMEDU do Gdyni, do niego.