lekarz Tomasz Raba

polecam tego ginekologa wszystkim kobietką :)) prowadzi już moja 2 ciąże

polecam tego ginekologa wszystkim kobietką :)) prowadzi już moja 2 ciąże

Dr Raba według mnie jest super lekarzem poprowadził moje dwie ciąże byłam bardzo zadowolona! POLECAM!

Lekarz bardzo uprzejmy. Na pierwszej mojej wizycie zrobił na mnie duże wrażenie, przeprowadził dokładny wywiad i zrobił padanie za nim przepisał mi tabletki.

Oczywiście polecam lekarza wszystkim ciężarnym i nie tylko. Poprowadził moje dwie ciąże i wszystko było w jak najlepszym porządku...

Czuję się pod opieką lekarza, który nie robi tego schematycznie a interesuje się indywidualnie i bardzo sumiennie mną i moim maleństwem a mam doświadczenie 4 miesięcznej praktyki innego doktora który od początku ciąży nie zbadał mnie ginekologicznie a jak przychodziłam na wizytę to wypisywał "papierki"w 3 mnin i wychodziłam..Pan doktor Tomasz Raba to zupełne przeciwieństwo tego co spotkało mnie wcześniej..jestem o wiele spokojniejsza bo jestem po ciężkiej chorobie co budziło przez te początkowe przeboje i brak zainteresowania duże niepokoje!Czoła chylę doktorowi Rabie!