lekarz Ewa Żurawińska-Grzelka

Pani doktor bardzo troskliwie zajmuje się pacjentem. Zapoznała się z wynikami badań i zaproponowała sposób leczenia. Jest bardzo mila i to spowodowało, że mogłam spokojnie zadać wiele pytań. Lekarka w sposób zrozumiały odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Dziękuję pani doktor za danie mi nadziei na powrót do zdrowia.

Po raz pierwszy trafiłam do Pani Doktor. Wizyta dotyczyła dodatkowej konsultacji po biopsji mamatomicznej oraz konsultacji dotyczącej oceny badania rezonansu płuc. Pani Doktor bardzo dokładnie analizowała wyniki. Sprawdziła wszystkie moje ostanie i wcześniejsze badania. Bardzo dokładnie wyjaśniła mi wszystkie kwestie dotyczące choroby. Po tej wizycie specjalisty, profesjonalisty, osoby z wielką empatią i wiedzą czuję się spokojniejsza i zaopiekowana i odzyskałam wiarę w lekarza.